Siyaset
Giriş Tarihi : 11-07-2021 12:15   Güncelleme : 11-07-2021 12:29

REİSİN UYARISI HENDEK’DE KARŞILIK BULDU

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen gün gerçekleştirdiği genişletilmiş il başkanları toplantısında dile getirdiği ( sahaya inin vatandaşlarla buluşun) mesajı istikametinde Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal bu söylemi kendisine ilke edindi ve ilk toplantısını Başpınar mahallesinde 1133 sokakta gerçekleştirdi.

REİSİN UYARISI HENDEK’DE KARŞILIK BULDU

VATANDAŞLAR VE MAHALLE SAKİNLERİ İLE KAHVALTI

Pandeminin sona ermesi ve tedbirlerin kısmen azaltılması ile  Hendek AK Parti Gençlik Kolları tarafından Başpınar mahallesi 1133 sokakta düzenlenen  ve sokak esnaflarının katılım gösterdiği sabah kahvaltısı programına Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve beraberinde yönetim kurulu üyesi ile birlikte  vatandaşlarla buluştu.

MAHALLE SAKİNLERİ SEÇİM BEYANNAMESİNİ MASAYA YATIRDILAR

Yüz yüze samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Cumhur İttifakı ortağı Hendek Belediyesi nin  ekonomik durumu, ilçede yerel yönetimin yaptığı yatırımlar, vatandaşlara  seçim döneminde yapılacağı sözü  resmi vesika olan seçim beyannamesinde  verilen vaad ve sözlerin gerçekleştirilip gereçekleştirilmediği vatandaşlarca masaya yatırıldı.

YEREL YÖNETİMDEN DERT KÜPÜNE DÖNEN ESNAFLARIN SORULARI BAYKAL’I TERLETTİ

Vatandaşlardan gelen tepkileri tek başına göğüsleyen ilçe başkanı Baykal, yer yer cevap vermekte zorlansa da partisinin genel politikası üzerinden örnekler vererek konuyu tatlıya bağlamasını bildi.

BU ÜLKE BİZİM BU İLÇE BİZİM

Böylesi toplantıların artarak devam edeceğinin müjdesini veren Baykal, kahvaltı programının ardından Puna’da yapılan mevlid cemiyetine katılmak üzere ayrılırken, “ vatandaşlarımızdan gelen bu tür teklifler bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Zamanımızın büyük bölümünü vatandaşlara dokunmak, sorunlarını dinlemek, çözüm noktasında ne yapılabilirin çalışması içerisindeyiz. Bu ülke bizim bu ilçe bizim. Vatandaşımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir” diyerek teşekkür etti.