Güncel
Giriş Tarihi : 08-07-2021 11:42   Güncelleme : 08-07-2021 15:09

İDEAL EMLAK TÖRENLE AÇILDI

İlçemiz Başpınar mahallesi Remzi Efendi Caddesinde emekli hoca Fehmi Duysak, emlak sektöründe ilerleyen yaşına rağmen topluma faydalı olmak adına rızkını kovalamaya devam ediyor.

İDEAL EMLAK TÖRENLE AÇILDI

KURDELAYI ÜÇLÜ KESTİ

İdeal Emlak işyeri kurdelası  Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar  ve ilçe müftüsü Murtaza Gür üçlüsü tarafından hayırlı olsun temennileri ile kurdela kesimi yapıldı. Açılış törenine meslektaşları ve vatandaşlar katıldı. 

MEKAN SAHİBİ ADINA HOŞGELDİNİZ DİYORUM

Açılış öncesinde selamlama konuşması yapan Babaoğlu; “  mekan sahibi adına katılımcılara hoşgeldiniz diyorum. Hayırla başlayan her iş hayırla devam eder. Bugün burada ticareti kendisine yol edinen bir abimizin işyeri açılışı için toplandık. Bu işyeri hem kendisine hem ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun.  Büyüyen Hendekimizde emlakçılık sektörü büyük ihtiyaç. Bu doğrultuda ilçe halkımızın  kendisine rehber edineceği, akıl danışacağı , fikir vereceği, yol göstereceği insanlara ihtiyaç var. Demekki ihtiyaç hasıl olduğu için bu işyeri açılıyor. Herkes rızkını yer. Şimdiden hepimiz için hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

İRMİK HELVASI İKRAM EDİLDİ

Konuşmanın ardından ilçe müftüsü Gür’ün okuduğu bereket duasının ardından üçlü kurdelayı kesti. İşyeri sahibi açılış nedeni ile katılımcılara irmik helvası ikramında bulundu.