Güncel
Giriş Tarihi : 07-07-2021 18:23   Güncelleme : 13-07-2021 12:15

BABAOĞLU’NDAN AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİNE MANİDAR CEVAP

Babaoğlu, yazı tura meclis üyesi Lokman İçöz’e; “ siz o alanda bina yaptınız, kendi inşaatınıza otopark yapmadınız. Kendi binanız için benden otopark istiyorsunuz” demesi mecliste gülüşmelere neden oldu.

BABAOĞLU’NDAN AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİNE MANİDAR CEVAP

7 MADDEYE 7 MADDE EKLENDİ

Hendek Belediyesi olağan Temmuz ayı meclis toplantısına başkan Babaoğlu başkanlık etti. 4 eksikle toplanan mecliste 7 gündem maddesine 7 ilave yapılarak gündem 14 madde ile tamamlandı.

Gündemde yer alan gündem maddeleri meclisin tamamının oyu ile oy birliği ile geçti.

ÖNERİYE MANİDAR CEVAP

Meclis toplantısının ardından söz alan AK Partili  yazı tura meclis üyesi Lokman İçöz, ilçe halkının Osmanlı Çadırı olarak bildi alanda  Sakarya Valiliği, Marka ve Hendek Belediyesince ortaklaşa yapılan  Araştırma Merkezi inşaatı hakkında öneride bulundu.

BİZ HENDEKLİYİZ HENDEK HEPİMİZİN! YENİ İNŞAATA OTOPARK İLAVE EDİN

Meclis üyesi İçöz; “ sayın başkanım  Hendek her geçen gün büyüyor. Hendek hepimizin. Yaptığınız inşaatın bodrum katına otopark yaparsanız yerleşkede bulunan kamu personeli araç parkında sorun yaşamaz” teklifini gülerek izleyen meclis başkanı Babaoğlu, “ sayın meclis üyem, getirdiğiniz öneri bizi maddi açıdan zora sokar. Mevcut haliyle proje maliyeti yaklaşık 2 milyon TL olacak planda değişiklik yapacak olursan statik hesaplamalar değişecek ve mliyet 3,5 milyona ulaşacak.  Maliye önündeki otopark ve trafik eylem planı çerçevesinde yaptığımız ve 20-25 aracın ihtiyacını karşılayacak cep parklar yaptık onları kullanabilirsiniz” demesinin ardından oldukça manalı konuştu.

SİZ KENDİ BİNANIZA NEDEN YAPMADINIZ, KENDİNİZ İÇİN OTOPARK İSTİYORSUNUZ

Babaoğlu, yazı tura meclis üyesi Lokman İçöz’e; “  siz o alanda bina yaptınız, kendi inşaatınıza otopark yapmadınız.  Kendi binanız için benden otopark istiyorsunuz” söylemi mecliste gülüşmelere neden oldu.