Asayiş
Giriş Tarihi : 01-07-2021 13:13   Güncelleme : 01-07-2021 13:13

TEM’DE GÖRÜNMEZ KAZA 1 ÖLÜ

TEM otoyolu üzeri Hendek ilçesi Yarıca mahallesi mevkiinde meydana gelen trafik kazasında önündeki duran tıra vuran tanker sürücüsü hayatını kaybetti.

TEM’DE GÖRÜNMEZ KAZA 1 ÖLÜ

TEKERİ PATLAYAN ARAÇ EMNİYET ŞERİDİNDE ZOR DURDU

Kaza TEM otoyolu Yarıca mevkiinde Ankara istikametine seyir eden plakası ve sürücüsü öğrenilemeyen bir aracın tekerinin patlaması sonrasında yolda dönerek emniyet şeridinde duran özel araç , hemen arkasında seyir halinde bulunan tır’ın durarak yardım etmek için araçtan inmesi sonrasında  meydana geldi.

TIR SÜRÜCÜSÜ YARDIM ETMEK İÇİN DURDU

Ankara istikametine ardı sıra seyir eden özel taksi, tekerleğinin patlaması ile yolda dönerek emniyet şeridinde durdu. Hemen ardında seyir halinde olan tır sürücüsü de aracını emniyet şeridine park ederek  tekeri patlayan araç sürücüsüne yardım etmek için aracından indi.

TANKER ŞOFÖRÜ KAZA MAHALLİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Yoğun trafik akışının olduğu TEM otoban yolunda  aynı istikamette seyreden bir başka tır, emniyet şeridinde duran tıra arkadan çarptı. Çekici kısmı öndeki tırın kasasının içine kadar giren tır şoförü kaza mahallinde hayatını kaybetti.

TEM’DE ANKARA İSTİKAMETİNDE UZUN ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

Kaza sonrası TEM otoyolu Ankara istikameti tamamen araç trafiğine kapatılırken TEM otoyolunda uzun kuyruklar oluştu. Kaza mahalline Hendek İtfaiye Amirliğine bağlı kaza kırım aracının yanı sıra Hendek ve Düzce’den ambulanslar kaza mahallindeler.

NOT: Kaza videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.