Güncel
Giriş Tarihi : 27-06-2021 12:35   Güncelleme : 28-06-2021 08:18

TEŞEKKÜRLER HENDEK BELEDİYESİ

Uludere Parkı temizlendi, oyun parkındaki bozuk, kırılmış oyun aletleri yenilendi.

TEŞEKKÜRLER HENDEK BELEDİYESİ

PARK ONARILDI

Önceki gün gündeme  “ Uludere çocukları üvey evlat mı?” başlıklı haberimizin ardından soruna duyarsız kalmayan Hendek Belediyesi yetkilileri dün itibarı ile bahse konu olan çocuk parkını temizledi. Kırılan, bozuk ve eksik olan oyun aletlerini yeniledi.

ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Parkı kullanan çocuklar parklarının temizlenmesinden, eksik oyun parklarının tamamlanmasından dolayı çok sevinçli olduklarını ifade ederlerken yüzlerindeki ifade her şeyi anlattı.

Çocukların olmazsa olmazı konumunda olan çocuk parklarının onların dünyasında ayrı bir yerleri var. Çocuklarını, torunlarını eğlendirmek adına her zorluğa katlanan ebeveynler parkta yapılan temizlik ve bakım için yetkililere teşekkür ederlerken yeni bir çağrıda daha bulundular.

OTURMA BANKLARI KONULSUN

Ebeveynler; “ bizler çocuklarımızı, torunlarımızı parka eğlenmeye götürüken bizlerde onların bu mutluluklarına şahitlik , eşlik ediyoruz. Daha önce park alanımızda bizlerin oturacakları masalar mevcuttu. Pandemi yasakları çerçevesinde bunlar kaldırıldı. Bizler parka gittiğimizde yerde oturmayalım eskisi gibi masalarımızda oturup çaylarımızı yudumlayalım. Bu nedenle yetkililerden parka oturma guruplarının tekrardan konulmasını istiyoruz” dediler.

NOT: Parkın yeni görüntüsünü ve parkta eğlenen çocukların sevincini sizler için paylaştık. Videoyu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.