Güncel
Giriş Tarihi : 25-06-2021 08:31   Güncelleme : 25-06-2021 21:49

GÜLE GÜLE BAŞSAVCIM

GÖZYAŞLARI SEL OLDU 2021 HSK krarnamesi ile yaklaşık üç yıl ilçemizde görev yapan Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya’nın veda yemeği Hendek Belediyesi Uludere Dinlenme Tesislerinde yapıldı. Duygu yüklü konuşmaların yapıldığı gecede kalpler yumuşadı, gözler yaşardı.

GÜLE GÜLE BAŞSAVCIM

YOĞUN KATILIM

Başsavcı Erkaya’nın veda yemeğine Sakarya Başsavcısı Lütfü Dursun ile birlikte Hendek Adliye Sarayında görev yapan, hakimler, savcılar, adalet mekanizmasının üçüncü ayağını tamamlayan avukatlar, jandarma  komutanı Yüz. Süleyman Sercan  Candan, daire müdürleri ve bir kısım iş insanı katıldı. Veda gecesine HSK kararnamesi ile Diyarbakır ilinden ilçemiz Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ayhan Yenilmez’de katıldı.

HEDİYE YARIŞI YAŞANDI

İlçemizde yaklaşık 3 yıl görev yapan Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya’ya takdim edilen hediyeler sonrasında konuşma yapan mesai arkadaşlarının ortak noktası; “ Sayın Başsavcımız Sebahattin Erkaya bize başsavcılıktan öte abilik yaptı hamilik yaptı” oldu.

BAŞARIMIZIN ARKASINDAKİ GİZLİ KAHRAMANLAR SİZLERSİNİZ

Duygu yüklü veda yemeğinde en son konuşan Başsavcı Erkaya, geceye katılan her bir katılımcıya isimleri ile hitap ederek övgü dolu sözcüklerle onurlandırdı. Kendisinin başarılı olmasının arkasındaki görünmez kahramanların Hendek  Adliye Personeli olduğunun altını çizdi.

GÖÇ YOLA DİZİLDİ HAKLARINIZI HELAL EDİNİZ

Gözyaşlarını tutamayan Erkaya; “ göç yola dizildi. Ben sizlere hakkımı helal ediyorum, sizlerde bana haklarınızı helal ediniz” diyerek sözlerini sonlandırdı.