Güncel
Giriş Tarihi : 09-06-2021 16:25   Güncelleme : 10-06-2021 18:04

TİMSAH GÖZYAŞLARI!

YANDAŞ GAZETECİLER ALGI PEŞİNDE…

TİMSAH GÖZYAŞLARI!

GEÇİN BU İYİ POLİS KÖTÜ POLİSÇİLİK OYUNUNU…

Önceki gün ilçemiz Uzuncaorman mahallesinde hukuksuz olarak yapılan hak sahipleri ile vekalet toplama yarışındaki avukatların başını çektiği sözde bilgilendirme toplantısı sonrası mahalle sakinlerinin yerlerine piyasa değerlerinin çok çok altında bedel teklif edilmesi karşısında  isyan ettiler.

İplerinin pazara çıktığını anlayan yandaş gazeteciler bir anlamda organize olarak topyekün KORUMA KALKANI oluşturarak haber servis ederek Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun duruma el koyduğunu, vatandaşların hakkından yana tavır aldığı yönünde süslemelerde bulundular.

SORUYORUZ:

1-Mart ayı meclis toplantısının 4 cü gündem maddesinde yer alan madde CUMHUR İTTİFAKI’nın OY BİRLİĞİ ile geçti. Başkan Babaoğlu’da meclisten aldığı bu yetki ile  Hendek 2. OSB müdürlüğü ile protokol imzaladı.

2-Uzuncaorman mahallesinde gayri yasal olarak organize edilen ve adeta avukatların VEKALET ALMA yarışına dönen sözde bilgilendirme toplantısına Hendek Belediyesi yetkilisi yada yetkililerinden katılım OLDU MU OLMADI MI?

3-Oldu ise duruma o anda neden, niçin müdahale edilmedi?

4-Katılım olmadı ise vatandaşın hakkını böyle mi savunacaksınız?

 

Hülasa, bugün gelinen bu noktada yandaş gazeteler tarafından oluşturulmak istenen algı bir TİMSAH GÖZYAŞI’ ndan başka bir şey değildir…