Güncel
Giriş Tarihi : 06-06-2021 12:42   Güncelleme : 06-06-2021 12:48

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN'ın Liselere Geçiş Sınavı (LGS) Mesajı

06 Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavına (LGS) girecek tüm öğrencilerimizin heyecan ve stresten uzak, hazırlık süreçleri boyunca harcamış oldukları emek ve çalışmalarının karşılığını alabilecekleri başarılı bir sınav temenni ediyorum.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN'ın Liselere Geçiş Sınavı (LGS) Mesajı

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sınav için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Okullarımızda sınav öncesi öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize ve velilerimize sosyal mesafe kuralına uyma, maske takma ve Covid -19 hakkında bir bilgilendirme yapılacaktır. Daha sonra sınav görevlilerine, öğrencilerimize el antiseptiği verilecek ve maske dağıtılacaktır. Sınavda görevli öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimiz sosyal mesafeye uygun bir şekilde sınava alınacaktır. Çocuklarımız için en uygun sınav ortamı hazırlanmıştır. Bizler sınav için tüm tedbirlerimizi aldık, sizlerden ricamız sınav bölgelerinde gürültü ve sosyal mesafe konusunda daha duyarlı olmanız.

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar, sınavda görev alacak öğretmenlerimize ve tüm görevlilere kolaylıklar diliyorum.

 

Sabri DOĞAN

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü