Güncel
Giriş Tarihi : 24-05-2021 19:53   Güncelleme : 27-05-2021 10:19

HENDEKLİ İŞADAMI MEHMET KARA, ESNAF KEFALET VE KREDİ KOOPERARİFİ SEÇİMLERİNDE ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

İlçemiz esnaflarından Mehmet Kara, gazetemizi ziyaret ederek adaylığı konusunda açıklamalarda bulundu.

HENDEKLİ İŞADAMI MEHMET KARA, ESNAF KEFALET VE KREDİ KOOPERARİFİ SEÇİMLERİNDE ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

ADAYIM

Kara, yaptığı açıklamasında; “ bu tür sivil toplum örgütlerine yasalar gereği şartları tutanlar aday olabilirler. Bu bir bayrak yarışıdır. Ben de, bu yıl olması muhtemel  Hendek Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanlığı için yapılacak seçim için adaylığımı açıklıyorum.” Dedi.

DEMİREL BAŞKANIMIZA SAĞLIK DİLİYORUM

Kara; “ ilçemizdeki Hendek Esnaf  Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanlığını ifa eden sayın Mehmet Demirel hepimizin ağabeyidir. Başarılı işlere imza atmıştır. Kendisini kutluyor, tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.  Unutulmamalıdır ki hizmet yarışı  bir bayrak yarışıdır. Bu tür yerlerde görev yapan kişilerin zamanı geldiğinde değişmesi, hayatın olağan akışı içerisinde olan bir yaşam biçimidir. Bu nedenle Mehmet abimizin yaşadığı sağlık konusuna yakınen vakıfım. Hem ilçemizde hem Sakarya’mızda bir çok görev üstlenen sayın Demirel tabiri caizse dört araç birden kullanıyor. Bu durum  beraberinde zorlukları da getiriyor. Biz istiyoruz ki tek bir araç kullansın, hem zamanını çoğaltır hem de başarısını katlar. Yorulmasına gönlümüz razı değil. “ diye konuştu.

BENİM AĞZIMDAN ÇIKMAYAN SÖZE İTİBAR EDİLMESİN

Kara; “ Şirin bir ilçede hayatımızı idame ettiriyoruz. Herkes bir birini tanır.  Kırıcı söylemler insana yakışmaz o nedenle kamuoyunda maalesef üzülerek gördüğüm bize yakışmayacak söylemler ifade ediliyor. O nedenle kamuoyu bilsin ki benim ağzımdan çıkmayan hiçbir söze itibar edilmesin.  Yapılacak seçimin sahibi kooperatifimizin genel kuruludur. Yetkili onlardır. Aday olmam konusunda kişilerin, parti temsilcilerinin bir dahli olmamıştır,  olmayacaktır. Bu tür hizmet kurumlarında yeni kan değişimi başarılara  ivme kazandıracaktır” diyerek esnaflar adına çok güzel projeleri olduğunu vurguladı.

ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUM

Amacının Hendek halkına hizmet olduğunun altını çizen Kara; “ Adaylığımı açıklamamın ardından yaptığım  üye ziyaretlerinde olumlu yönde çok güzel tepkiler alıyorum bundan dolayı mutluyum.  Sizin aracılığınız ile tük kamuoyuna selam ve sevgilerimi iletirken  eşit ve adil bir şekilde yapılacak olan kooperatif başkanlığına aday olan ve ilerleyen süreçte de olacak olan  arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum “ diyerek ziyaretini sonlandırdı.