Siyaset
Giriş Tarihi : 18-05-2021 13:04   Güncelleme : 21-05-2021 15:45

BAYINDIR; “ KİMSE ENKAZ EDEBİYATI YAPMASIN!”

İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır, yaptığı açıklama ile gündeme damga vurdu.

BAYINDIR;  “ KİMSE ENKAZ EDEBİYATI YAPMASIN!”

Bayındır, Kıymetli hemşehrilerimiz, saygıdeğer Hendekliler, Hendek Belediye Başkanı Sn. Turgut Babaoğlu’nun Hendek Belediye Meclisi’nde gerçekleştirdiği, sorumluluk makamına yakışmayan alaycı üslubuna binaen açıklama yapma zorunluluğumuz hasıl olmuştur.

 

HEP MAĞDURUN YANINDA OLDUK

Bizler İYİ Parti olarak seçimlerden bu yana aziz milletimizin faydasına yapılan ne iş varsa hiç birine köstek olmadığımız gibi, milletimiz nerede mağdur ise onlara da destek olmaya çalıştık.

Biz siyaseti koltuk kapmak için değil, gönüllere girebilmek için yapıyoruz. Her zaman başladığımız gibi bitirmeyi, yola çıktıklarımızı güce değişmemeyi, hangi vaad ve kimlik ile oy istediysek aynı vaad ve kimliklerimiz ile sonuna kadar yürümeyi  ilke edindik ve bundan ödün vermedik.

SİYASET SORUMLULUK GEREKTİRİR. KİMSE ENKAZ EDEBİYATI YAPMASIN

Hatırlatmakta fayda görüyoruz ki, bir makama talip olmak ondan önce var olan imkanlara olduğu kadar, o makamın dertleri ve sorunlarınada talip olmaktır.

Yani, kimse kendinden öncekinin üzerine suç yükleyip enkaz edebiyatı yapmasın. O makamlar şikayet etme ağlama makamları değildir. Sorun çözme hizmet etme makamlarıdır.

KEMALİYE’YE DAVET ÜZERİNE GİTTİK

Hemşehrilerimizin canı nerede yandıysa biz o feryadı duyarız. Çünkü İYi Parti’nin kulağı ihale salonlarında, rant sohbetlerinde değil sokaklardadır. Bu bağlamda, Hendek Belediyesi’nin mağduru olan insanların davetleri üzerine, dertlerini dinlemeye gittik.

ADALETSİZLİĞE KAYITSIZ KALMAMIZI KİMSE BEKLEMESİN

Öncelikle bizim sesimiz hiç bir zaman kendi şahsi çıkarlarımız için yükselmez. Ancak derdine talip olduğumuz insanlar için yükselir. Yükselecektir de!

 

Sakarya Milletvekilimiz Sn. Ümit Dikbayır nerede bir adaletsizlik, mağduriyet, hak gaspı var ise hiç bir zaman kayıtsız kalmamıştır. Muhalefet görevini yapmaktan da bir an bile tereddüt etmez.

İMALI CEVAP…SORUN ÇÖZÜLDÜ!!!

“Sorun çözüldü” cümlenizden orada derdine çare arayan, yıllardır mağdur olmuş, dede topraklarından soğumuş ve sürekli belediye tarafından oyalandıklarını düşünen insanlara bir göz dağı verdiğinizi düşünmek istemeyiz.

PAYEYİ VEREN HALK ALMASINI DA İYİ BİLİR

“Biz bu konuyu unutmuştuk, hatırlatmanız iyi oldu. Bir an önce gerekenler yapılacak yani sorun çözüldü sayılır” demek istediğinizi düşünüyoruz. Unutulmamalıdır ki isminizin başına bu güzel insanların koyduğu BİZİM lakabını KİMSİN olarak değiştirmek yine bu güzel insanların elindedir.

ANLAŞILAN SORUNU GÜNDEME TAŞIMAK SİZİ RAHATSIZ ETMİŞ

Üzülerek görüyoruz ki vatandaşların dertlerinin dinlenmesi sizi rahatsız etmiş.

Bundan rahatsız olanlar ancak dertlere değil, millet üzerinden konfora talip olanlardır. Halef selef kavgalarınıza vakit ayıracağınıza bu soruna enerji harcamanızı tavsiye eder, orada yaşadığını belirten biri olarak bir kez daha çareyi bizde aramalarına izin vermemenizin milletin faydasına olacağı için memnuniyet duyarız.

 

İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı

Fatih Bayındır