Güncel
Giriş Tarihi : 14-05-2021 12:03   Güncelleme : 15-05-2021 15:05

AK GENÇLİK İLE ÇOCUKLAR SEVİNDİ

AK Parti Hendek İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Torunoğlu ve 25. Dönem Milletvekili, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci ile Birlikte Çocukları Unutmadı.

AK GENÇLİK İLE ÇOCUKLAR SEVİNDİ

 ÇİKOLATA DAĞITTILAR

   Geride bıraktığımız mübarek ramazan ayında ihtiyaçlı aileler için çalışmalar yapan Hendek AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ali Torunoğlu  ve yönetimi bayramda da çocuklar için sahadaydı. 25. Dönem Milletvekili Ali İnci ile birlikte merkez mahalleleri gezerek oradaki gençlerle bayramlaştı, çocuklara çikolata dağıttı.

BAYRAMIN GÜZELLİĞİNİ BİRLİKTE YAŞADILAR

   Tam kapanma sürecinde bayramı evlerinde geçiren çocukları ve gençleri unutmayarak onların yanında oldular ve bayramın güzelliğini birlikte yaşadılar. Her çalışmasıyla gençlerin yanında olan Başkan Torunoğlu, ” Bir bayramı daha salgın sürecinde geçiriyoruz. Merkez mahallelerimizin parklarını gezerek tam kapanma nedeni ile uzun süredir ayrı kaldığımız gençler ve burada bulunan çocuklarla birlikte geçirdik.

Gençlik kolları olarak şeker tadında bir Ramazan Bayramı olması için minik kardeşlerimize çikolata dağıttık onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.

DAHA GÜZEL GÜNLERDE BULUŞMAK ÜZERE

   Bu vesileyle evlerinde bulunan diğer genç kardeşlerimizin ve büyüklerimizin de bayramlarını tebrik ederim. Bizler ile birlikte gençlerle bir araya gelen Ali İnci vekilimize de çok teşekkür ederim. Daha güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle hayırlı bayramlar.” Dedi.