Güncel
Giriş Tarihi : 11-05-2021 22:34   Güncelleme : 15-05-2021 15:12

DAHA AÇILMADAN DÖKÜLMEYE BAŞLADI

Hendek Belediyesince ilçemiz Yenimahallede başlayan, Milliyetçi gençliğin efsane lideri merhum Alparslan Türkeş parkında hummalı çalışmalar aralıksız devam ediyor.

DAHA AÇILMADAN DÖKÜLMEYE BAŞLADI

TRAFİK EYLEM PLANINDA OLDUĞU GİBİ BURADA DA YAP-BOZLAR DEVAM EDİYOR

Parkta oyun oynayan çocukların velilerince arandık, parktaki eksik ve yanlışların dile getirilmesinde kendilerine destek vermemiz istendi. Başladığından bugüne geçen süreçde diğer her bir çalışmada olduğu gibi burada da yap-boz’ların devam ettiğine defaatle şahit olduk.

ZAMAN  KAYBI VE MALİYET

Parkta 9 IŞIK DOKTRİNİ’ni yere resmeden yetkililer nedense burada kullanılan malzemelerin toprak üzerinde, her türlü olumsuz hava şartlarına maruz kalacağını düşünmemiş olmalılar ki çelik yazıtlar paslanmış. Yarın bunlar boyanacak, belki verniklenecek … Bu durum harflerin okunmasına vesile olan çelik yazıtlara yapıştırılan forex malzemeler tekrardan sökülecek yenileri ile değiştirilecek. Bu da Hendek Belediyesine hem zaman kaybı hem maliyet kaybı yaşatacak. Allah aşkına bir işi ne olursunuz bir kerede yapın… Diğer bir yanlışta, fazla söze gerek yok,çocuk oyun parklarının yüzeylerinde olan tahta plakaların kırıldığı, bel verdiği video ile sabit.

NOT: Parkın videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresi üzerinden izleyebilirsiniz.