Siyaset
Giriş Tarihi : 09-05-2021 17:45   Güncelleme : 15-05-2021 15:10

MHP’Lİ NAMLI: KONU HEPİMİZ İÇİN KAPANMIŞTIR.

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, makamında Harmantepe Mahalle Muhtarı Ahmet Aydın’ı kabul etti.

MHP’Lİ NAMLI: KONU HEPİMİZ İÇİN KAPANMIŞTIR.

Tüm Hendek Muhtarlar Dernek Başkanı Kadir Yağlı ile birlikte gerçekleşen ziyarette MHP Hendek Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk, Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz personeli Yüksel Kurtul’da yer aldı.

 

YANLIŞ ANLAŞILMA

Muhtar Ahmet Aydın, geçtiğimiz günlerde Harmantepe mahallesinde istenmeyen tatsız anlara neden olduğu için çok üzgün olduğunu ifade ederek, “ Belediyemiz ve MHP teşkilatının mahallemizde yaptığı faaliyet esnasında yanlış bir anlaşılma nedeniyle olay farklı noktalara geldi.

MHP TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için yapılan çalışmalardan çok memnunuz. Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na, MHP İlçe teşkilatı ve tüm kadrolarına bu nedenle teşekkür ediyorum. Belediyemizle, siyasi partilerimizle ve tüm kurumlarla işbirliği içindeyiz. Mahallemde yardım faaliyete yürüten ekiplerle aramda hakikaten çok üzüldüğüm tatsız bir olay yaşandı ve bu basına da yansıdı.

HENDEK HALKINDAN ÖZÜR DİLİYORUM

Bir anlık hataydı. İnanın çok üzgünüm. Başkanımızdan, Belediyemizden, MHP İlçe teşkilatından ve kıymetli Hendek halkından özür diliyorum” ifadelerine yer verdi.

ARAMIZI KİMSE BOZAMAZ

Tüm Hendek Muhtarlar Dernek Başkanı Kadir Yağlı’da ortak amacın Hendek’e ve Hendekliye en güzel hizmeti sunmak olduğunu ifade ederek, “ Biz birlikte çalışıyoruz. Aile arasında ufak tefek böyle şeyler olur. Önemli olan kardeşlik için Hendek paydasında bir araya gelebilmek. Biz çok şükür bunu başarıyoruz. Aramızı hiçbir olay ve kimse bozamaz. Hendek ve Hendekli hizmetin en güzelini hak ediyor. Nazik kabulünüz için teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

YARDIMLAR TC SORGULAMA ÜZERİNDEN YAPILIYOR

Yerel basınımızda da gündem olan, Yaşanan olayın kendilerini çok üzdüğünü ifade eden Başkan Burhan Namlı ise, “Belediyemizin ihtiyaç sahiplerine yardımları sürüyor. Bu yardımları gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilmek için yapılan başvuru ve kayıtlar gözetilerek TC sorgulaması usulüne göre yapılıyor.

ÖZÜR DİLEMEK BİR ERDEMDİR

İhtiyaç sahibi her vatandaşımızın yardımına koşuluyor. Burada teşkilatımızın mensupları da çalışmalara destek verirken Harmantepe mahallemizde arzu etmediğimiz bir olay yaşandı. Mahalle Muhtarımızın yaşanan olayla ilgili özür dilemesi bizim için kıymetlidir. Özür dilemek bir erdemdir, bizde bu erdemi dikkate alarak konuyu uzatmanın fayda değil zarar sağlayacağını düşünerek THMD Başkanım Kadir YAĞLI bey ile istişare ederek Mübarek Ramazan ayının en değerli günü olan Kadir Gecesinde muhtarımızın ziyaretiyle tatlıya bağladık.

KONU KAPANMIŞTIR

Konu hepimiz için kapandı. İyi niyet ve sağduyunun hakim olduğu her konuda Milliyet Hareket Partisi tüm teşkilat unsurları ile üzerine düşeni yapacaktır. Hendek için tüm mahallelerimizde ortak çalışmalarımız artarak devam edecektir.” ifadelerine yer verdi .

 

Başkan Burhan Namlı, bu mübarek günde katılım sağlayan Tüm Hendek Muhtarlar Dernek Başkanı Kadir Yağlı’ya, Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Öztürk’e Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz personeli Yüksel Kurtul’a teşekkür etti.