Güncel
Giriş Tarihi : 06-05-2021 12:06   Güncelleme : 06-05-2021 15:07

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE İNANCIMIZ TAMDIR

SASKİ Hendek şube müdürünün görevden alınmasından üzüntü duyduklarını ifade eden dernek yönetimi kamuoyuna yaptığı açıklamasında , “görevlendirme sorununun kısa zamanda çözüleceğine ve hizmetlerin kaldığı yerden aksamaksızın devam edeceğine inancımız tamdır” denildi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE İNANCIMIZ TAMDIR

GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ ŞAŞKINLIK YARATTI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı olarak çalışan Hendek saski müdürü Ali Osman Gürsoy’un, ilçemizdeki görevine  beklenmedik bir şekilde son verilmesi muhtarlar olarak bizler tarafından büyük üzüntüyle ve şaşkınlıkla karşılanmıştır.

KENDİSİNE HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ. BİZİM HEDEFİMİZ MAHALLELERİMİZE HİZMET GÖTÜRMEKTİR

Biz mahalle muhtarlarının önceliği temsilciliğini yaptığımız mahallelerimize  hizmet götürebilmektir. İlçemizde görev yaptığı süre içerisinde mahalle muhtarlarımızla ikili ilişkilerde oldukça başarılı olan, görev bilinci ile hareket eden saski müdürümüz Ali Osman Gürsoy’dan mahalle muhtarları olarak ilçemize sağladığı katkılar ve hizmetlerinden dolayı fazlasıyla memnun ve kendisine müteşekkiriz.

İNANCIMIZ TAMDIR

Konuyla ilgili; Tüm Hendek Muhtarlar Derneği yönetimi olarak saski genel müdürü sayın Yiğit Turan’ı  makamında ziyarette bulunduk. Her ne kadar bu olanlara anlam veremesekte, konunun en kısa sürede çözüme kavuşturularak ilçemize yapılan ve yapılacak olan hizmetlerin kaldığı yerden devam etmesinin sağlanacağına inancımız tamdır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Tüm Hendek Muhtarlar Derneği yönetimi ver muhtarlar adına; başkan Kadir Yağlı