Güncel
Giriş Tarihi : 26-04-2021 11:16   Güncelleme : 30-04-2021 14:06

TETİKÇİ GAZETECİ...

TETİKÇİ PRENS GAZETECİ ŞİMDİDE AVUKATLIĞA, AKIL HOCALIĞINA SOYUNMUŞ Utanmasa bizi FETÖ’cü ilan edecek… Tamam anladık Babaoğlu’nu çok seviyor olabilirsiniz. Sevgi göreceli bir kavramdır. Kişiden kişiye bakış açısına göre değişkenlik gösterir.

TETİKÇİ GAZETECİ...

Sanırım unutmuşsun hafızanı tazelemek adına hem sana hemde seni tanımayanlara şunu hatırlatmak farz oldu. : Bir ipte üç beş cambaz oynayamaz. Maşallah Bukelemun gibisin…

BENİM BAŞKANLIĞIM DÖNEMİMDE ORHAN TOPÇU BU PARTİYE ÜYE OLAMAZ

Sen bir yanda A.P Gençlik kollarında, sonrasında D.P’de, olmadı Genç Parti, oda olmadı meclis üyeliği için AKP’nin kapısını çaldın. Teklifin reddedilince bu kez yönünü CHP’ye çevirdin.Oradanda beklentin karşılık görmeyince MHP’ye çıktın indin,çıktın indin. Babaoğlu Belediye Başkanlığı sürecinin öncesinde Hendek MHP İlçe Başkanlığı görevinde bulundu.Yalvardın, yakardın ( BENİ MHP’YE ÜYE YAPIN) dediğinde verdiğin dilekçeler kabul görmedi dahası dönemin MHP ilçe Başkanı Babaoğlu; “ BENİM BAŞKAN OLDUĞUM SÜREÇTE ORHAN TOPÇU BU PARTİYE ÜYE OLAMAZ” dediğini bir kez daha hatırlatıyorum. Hani dışardan bakıldığında oldukça zeki görünüyorsun ama sanırım kimlik eskidikçe sende   unutkanlık!!! başlamış.

GÖZLERİM YAŞARDI

Bir kere şunu iyi kafana sok…Saldırı kavgada olur. Basında karşı görüşler birbirlerine saldırmazlar sadece eleştirilerde bulunurlar.Sen kendini, kendince Babaoğlu’nu çok çok çok sevdiğinden ona kalkan ediyorsun. Ne kadar onurlu!!! Bir davranış gözlerim yaşardı…

DÜN FETÖCÜ İMASINDA BULUNDUKLARIYLA BUGÜN ARALARINDAN SU SIZMIYOR…MAŞALLAH BUKELEMUN GİBİSİN

Maşallah prens yazar utanmasa bizi FETÖ’cü ilan edecek.Hani daha dün AKP Belediye Başkan  adayı Ali Kemal Sofu’yu, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci’yi  değişik varyasyonlarla  FETÖ’cü imasında bulunmuştu.Maşallah bugün aralarından su sızmıyor. Aman aman Allah bozmasın.

RIZKIN SAHİBİ ALLAH’TIR, AHMET, MEHMET DEĞİL

Prens yazar bizi halkı kandırmakla, yanıltmakla itham ediyor. Halep ordaysa arşın burada. İddiasını ispat etmeyen, edemeyen şerefsizdir, adidir, karaktersizdir… Biz dün olduğu gibi bugünde ‘RIZKI VEREN ALLAH’TIR’ sözünden ilerleriz. Anlatmaya gerek yok rızkı verenin Babaoğlu olduğuna inananların çırpınışları ortada.

DEDİKODULARLA DEĞİL İSİMLERİ İLE BİRLİKTE YAZ

Kimseyi kötülemek, karalamak için mesai harcamadık harcamayız. Ama bunu yaparkende kimsenin kapısında bekçilikte yapmayız. Bizim derdimiz Hendek…Onun için varsa dimağında söyleyeceklerin, öyle diyorlar, böyle diyorlar,şöyle diyorlar gibi yuvarlak cümlelerle meram anlatılmaz biraz gerçekçi olda bu işin içinde olduğunu iddia ettiğin Cumhur İttifakı üyelerinin kimler olduğunu aleni, açıkça yaz, yazki millet senide onlarıda iyi tanısın…

VERİLEN SÖZLER SİYASETÇİYİ BAĞLAR

Evet evet başkan ve ekibi tam gaz çalışıyor…Eeee kolay değil tabi. Seçim sathında vatandaşa yüzlerce söz veren siyasetçiyi  seçim sahasında  söylediği sözler bağlar o nedenle tam gaz çalışması beklenilen bir şey. Ama keşke bir işi üç beş kere yıkıp bozmaksızın bir kerede tamalayabilseydi de bu vatandaşın parası çar-çur edilmeseydi.

ALMANAK MI ALBENİ Mİ?

Hani senin her şeyden haberin var ya... Biz senin yaz-nında kara cahiliz ya...Birde senin ağzından duyalım kalemşör prens yazar. MOTOR KAZASI MI, BİSİKLET KAZASI MI?

Hazır yeri gelmişken birde defa daha ifade edeyim . Maşallah bir Almanak çıkardın. Almanak’ın özelliği  çıktığı tarihten geriye olan süreçte meydana gelen ÖNEMLİ olayları tekrardan hatırlatmak okuyucularla buluşturmaktır. Bir bayram arefesinde yaşanan MOTOR KAZASINI ilçe halkının aklıyla alay edercesine BİSİKLET KAZASI!!! olarak kamuoyuna aktarılan olay almanakta neden yer almadı, neyin karşılığında???

KAZİMİYE MAHALLESİNİN BU AYRICALIĞI NİYE?

Kimseyi ayırmadan!!! Haa orada bir dur bakalım Prens gazeteci…

Sen ilçede kaç tane mahalle var biliyor musun? Kaç mahallede dedelerin, ninelerin torunlarını sallayabilecekleri kıçı kırık bir salıncaklarının dahi olmadığı günümüzde bir mahalleye  1,5 milyon TL yatırım yapmak, sonrasında çıkıp kamuoyuna, “ ben hakkaniyetli, adaletli yatırımlar yapıyorum” söylemleri sizlerin sayesinde vatandaşlara öyle yansıtılmak isteniyor olsa da unutmayın Hendek’de tarafsız, partisiz, rızkın Allah’tan olduğuna inanan bağımsız gazeteciler var…

SENİN BİLDİKLERİNİ BEN UNUTTUM HADİ BAŞKA KAPIYA

Algı!!! Evet evet yere batsın algılar, algıcıların servis ettiği haberler…Bizler kimseye düşman değiliz, husumet beslemiyoruz. Ama yapılan yanlışlarını da görmezden gelmeyiz, görmezden gelenleri de kaale almayız…

Prens gazeteci maşallah iyi tetikçilik yapıyor. İyi polis kötü polisi çok iyi oynuyor. Ama unuttuğu bir şey var bizim bu süslü cümleler üzerinde yaratılmaya çalışılan ALGI operasyonlarına karnımız tok…

RAHATIN BOZULACAK AMA MASADAN KALK ARTIK

Devlet biz basın mensuplarının kısıtlama günlerinde sahada olmamıza izin verdi. Neden verdi, niçin verdi  hiç düşündünmü prens yazar? Masa başında otursun, kurumdan gelen talimatlı yazıları yazsın diye vermedi, sahaya çıksın dolaşsın vatandaşın haber özgürlüğü, ilinin,ilçesinin menfaatleri istikametinde doğruları yanlışları okuyuculara duyursun diye verdi.

YALANIMI ÖNÜME KOYUN ELİNİZİ ÖPEYİM

Sen benim yaptığım haberleri tu kaka ilan edeceğine yalanlayabiliyor musun? Ha unutmadan söyleyeyim bir uzmanlık alanının da tetikçiliğinin yanında  avukatlık mesleğine de soyunmuşsun. Dikkat et üşütür hastalanırsın…Merak etme ,hani avukatlara da akıl veriyorsun ya… Babaoğlu’nu zorda bırakmak için bu tür haberler yapılıyor. Peki yalan mı? Uydurma mı? Foto montaj mı? ALGI Operasyonu mu? Söyle hangisi???

Var olan, yaşanmış olan bir eksiği dile getirmeyelim halının altına mı süpürelim senin ve şürekanızın yaptığı gibi öyle mi???

DERECEYE GİRMEK HERŞEYİN SÜT LİMAN OLDUĞUNU GÖSTERMEZ

Prens yazar bazı sorularda yöneltmiş bize. Varsın yöneltsin. Ama aşevi yapmak,10 ton patates dağıtmak, 1300 aileye gıda dağıtmak, fakir öğrencilere tablet dağıtmak her şeyin doğru yapıldığını göstermez. Biz diyoruz ki demekki bir yerlerde eksik var bu eksiği görün lütfen. Sen ve senin gibiler bunu algılamak bir yana belediye yönetimininde nefsine hitap eden cümlelerle makaleler yazmanız eksiklerin, hataların, yanlışların ortadan kaldırıldığına işaret etmez. Hele hele ülke genelinde başarılı belediyeler sıralamasında dereceye girmek herşeyin süt liman olduğu anlamına da gelmez…

BELEDİYEDEN MEDET UMMA GİT KENDİN ŞİKAYET ET

Akıl hocası, tetikçi, Avukat Orhan Topçu Hendek Beledyesi Hukuk Birimine seslenerek, “gazeteci her şeyi yazamaz bunun hukuk önünde hesabı vardır!”  demekle kalmamış bizi adete tahditle, şantajla itham etmeyi beceri olarak görmüş ve sözüm ona basın özgürlüğününde bir sınırı olduğuna işaret ederek adeta bize yargı yolunu işaret etmiş. Be hey gafil, be hey utanmaz tüm bu beklentileri Belediye Hukluk İşlerinden bekleyeceğine Cumhuriyet Savcılığı bak şuracıkta git bir vatandaş olarak sen suç duyurusunda bulun, neden Belediyenin arkasına sığınıyorsun?

KAMBERSİZ DÜĞÜN SENSİZ DE KONGRE OLMAZ!

  Sen iyisi mi her zaman yaptığı yap ve önümüdeki aylarda yapılacak olan Hendek Esnaf Kredi ve Kefalet  Kooperatifi  seçimleri var. Ya aday ol yada  bir zamanlar yaptığın gibi Demirel’in karşısına çıkacak adayı destekle. Sahi sen ve arkadaşların bu kez kime destek olacaksınız?

BAŞARI SIRALAMASINA GİREN HENDEK'DE  VATANDAŞLAR ÇÖPTEN GIDA TOPLAR HALE GELDİ.  

Buraya nereden geldik?

Tabiki Cuma günü çöp kutusundan sebze ve meyve toplayan bir anne ve kızından...Tetikçi yazar basın duayeni olmuş ders veriyor. Gazeteci belgesiz yazamaz. Babaoğlu'nu ve eşrafını koruyacam diye videonun bir belge olduğunu bilmeyen, fotoğrafları görmek istemeyen, sahibine şirinlik olsun diye eften püften yazan tetikçiler ne oldu kimyanız mı bozuldu?  Video gibi belgeyi bile belgeden saymayan tetikçi yazar o video senin gözüne girsin...