Asayiş
Giriş Tarihi : 25-04-2021 14:01   Güncelleme : 30-04-2021 14:01

MÜJDE! BİR YENİ OTOPARKIMIZ DAHA OLDU!

Hendek Belediyesinin 23 / 12 / 2019 ‘da karar altına alınması ile ilçemiz Başpınar mahallesinden başlatmış olduğu Acil Trafik Eylem Planı çalışmaları üçüncü yılına girdi.

MÜJDE! BİR YENİ OTOPARKIMIZ DAHA OLDU!

YAP-BOZLARLA NEREYE KADAR?

Yapılan çalışmalarla ilçe trafiğinin % 40 rahatlayacağı açıklanan planın kahvehanede değil konunun uzmanı mühendislerle ve Ukame ile ortaklaşa hazırlandığının vurgulandığı plan ne yazık ki beklenilenin çok ötesinde. Zira yapılanın, her bir işe baktığımızda bir kere değil YAZ-BOZ’larla iki, üç kez aynı yerde çalışmaların yapıldığına şahit olduk.

İNSİYATİF SÜRÜCÜLERDE!

Eski Hendek Devlet Hastanesi 5 yolun birleştiği kavşak  sürücülerin adeta korku kavşağına dönüşmüş. Daha önce bölgede bulunan ve günümüzde akıllı kavşak olarak adlandırılan ışıklı sinyalizasyon sistemleri sökülmüş, bu durumda trafikte yön almak sürücülerin insiyatifine bırakılmış durumda. 

YENİ PARK ALANI HAYIRLI OLSUN HENDEK

Yön almakta insiyatif sürücülerin eline geçince tehlikeli korku kavşağında park etmek insiyatifi de sürücülere geçmiş olmalı ki ikili, üçlü araç parkları yapılmaya başlandı. Hayırlı uğurlu olsun Hendek…