Güncel
Giriş Tarihi : 16-04-2021 11:53   Güncelleme : 17-04-2021 12:01

DESTİCİ , BABAOĞLU’NU HALKA HAVALE ETTİ

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Sakarya’nın ilk uydu kanalı TV 264’e katılarak moderetörün sorularını yanıtladı.

 DESTİCİ , BABAOĞLU’NU HALKA HAVALE ETTİ

DESTİCİ KISA VE ÖZ KONUŞTU

 Destici; “ Biz eğer bir kişiyi aday göstermiş isek sonuna kadar onun arkasında dururuz. Adaylar da   dönemlerini sonlandırana kadar hizmet edeceklerini  söylediler. Şahıslar üzerinde konuşmam. Takdiri Hendek ilçesinde yaşayan vatandaşlarımıza bırakıyorum” diye konuştu.

BAYRAM AREFESİNDE BİSİKLET KAZASI!

Dün BBP Genel Başkanının  dile getirdiği söylemlerine biz Hendekliler olarak bir bayram arefesi akşamında şahit olduk. Yüksek cc’li motorsikletten düşerek ağır yaralanan Babaoğlu, gerek başkanlığını yaptığı Hendek Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden gerekse sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında kendisinin BİSİKLET’ten düştüğünü kamuoyu ile paylaşmış, fakat ne hazindir ki hasta yapatığında kendisini ziyaret ederek geçmiş olsun temennilerinde bulunan bazı ziyaretçilere kazanın bir motorsiklet kazası oluğunu söylemiş.

KENDİNE İNANAN, GÜVENEN VATANDAŞLARI YOK SAYSA DA ALLAH TEKRARINDAN KORUSUN

 Kamuoyunda da  durumun bisiklet kazası olmayıp motorsiklet kazası olduğunun ortaya çıkması üzerine yine de gerçekleri halktan saklamış sadece Bayraktepe tesislerinde mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda kazanın bisiklet değil motorsiklet kazası olduğunu ikrar ettiğine şahit olduk. Allah tekrarından korusun.

YALANINI İLÇE HALKINA  2024’DE NASIL AÇIKLAYACAK?

Kendisine güvenen , inanan 84 bin Hendekli vatandaşı aldatmak sureti ile inciten başkanın bu davranışına gönül koyan binlerce Hendekli vatandaşın 2024 seçimlerini dört gözle beklediklerine şahit oluyoruz. Bizce ihtimal dahilinde değil amma inşallah bizler yanılırız  Babaoğlu tekrardan aday olur. Gerek ilçe insanımıza söylediği yalanların üstünü nasıl kapatacağı  gerekse BBP genel başkanının tespitlerine nasıl bir cevap vereceğini merakla bekliyoruz.  

GÜREŞ AĞASI BBP GENEL BAŞKANI ETKİNLİĞE KATILIR MI?

Bilindiği üzere Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, BBP bayrağı altında görev yaptığında düzenlenen  2019 YILI Selman Dede Yağlı Güreşlerinde genel başkan Destici’yi AĞA olarak ilan etmiş, ağalık ücretini de 200 bin tl olarak belirlemişti. Geçen yıl pandemi dolayısı ile yapılamayan güreşlerin bu yıl yapılıp yapılmayacağı yine belirsizliğini koruyor. Diğer yandan yapılacak organizasyona genel başkanın katılıp katılmayacağı konusunda esrer perdesi kalkmış değil.