Güncel
Giriş Tarihi : 06-04-2021 17:07   Güncelleme : 06-04-2021 17:48

AYAR ŞARKÜTERİ TÖRENLE AÇILDI

Hendek Kamyoncular Kooperatifi başkanı ve aynı zamanda Yayalar mahallesi muhtarı Hasan Ayar’ın oğlu Aykut Ayar tarafından işletilen ilçemiz Yenimahalle Servetiye caddesi üzerindeki Ayar Şarküteri bugün öğlen namzının ardından düzenlenen tören ve dualarla açılışı gerçekleşti.

AYAR ŞARKÜTERİ TÖRENLE AÇILDI

YOĞUN KATILIM

Et ve süt ürünlerinin yanı sıra kanatlı hayvan ,kahvaltılık gıda ürünleri, iftariyelik çeşitlerinin satışının yapıldığı Ayar Şarküteri’nin açılışı Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından yapıldı. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen açılış törenine  belediye başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel, Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca, Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula,Siyasi Parti ilçe başkanları, bazı mahalle muhtarları ile birlikte davetliler katıldı.

TEMEL İHTİYAÇLAR

Açılış töreni öncesinde konuşma yapan Belediye Başkanı Babaoğlu; “ Ayar ailesinin açmış olduğu Ayar Şarküterinin açılış merasimine hepiniz hoş geldiniz. İşyeri ufak olabilir ancak muhteviyatı oldukça geniş bir işyeri. Bir ailenin temel ihtiyaçlarının satışa sunulduğu bu işyerimizde günlük ve taze olarak temin edilebilmektedir. Güzel bir açılış oluyor, hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” temennisinde bulunarak konuşmasını sonlandırdı.

ARİF HOCA DUA ETTİ

Rasimpaşa camii imamı Arif Türk hocanın yaptığı bereket duasına amin denilmesi sonrasında açılış kurdelası Babaoğlu, Demirel,Baykal, Bayraktar ve Bayındır tarafından birlikte kesilerek açılışı yapıldı.