Güncel
Giriş Tarihi : 13-03-2021 11:27   Güncelleme : 13-03-2021 14:43

YETER ARTIK...AKLIMIZLA ALAY ETMEYİN

Atatürk Parkındaki WC sorununu devamlı gündeme taşıdık. Bir gazeteci abimiz konuyu Hendek Belediye Başkan yardımcılarımızdan birine anlatarak bu eksiğin ne zaman giderileceğini sorduğunda aldığı cevabı bizimle paylaştı.

YETER ARTIK...AKLIMIZLA ALAY ETMEYİN

Biliyormusunuz gelen cevap ne oldu?

Atatürk parkındaki WC sorunu Hendek Belediyesini ilgilendirmiyor!!! Orası Sakarya Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğunda!!!

Pes ki pes doğrusu…

Sayın belediye başkan yardımcımız unutmuş!!! Olabilir. Bahse konu olan Atatürk parkı, dönemin Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü zamanında  yerin devri Büyükşehire yapılmış bitirilmesinin ardından  tekrardan Hendek Belediyesine devrolunmuştu.

İHALEYİ HENDEK BELEDİYESİ YAPTI KİRA BEDELİNİ DE HENDEK BELEDİYESİ ALIYOR

İlerleyen süreçde 2-3 kez bahse konu olan Hendek Atatürk Parkı Hendek Belediyesi tarafından ihaleye çıkartılmıştı. Günümüzde bu yer Hendek Belediyesinin yaptığı ihale şartnamesi doğrultusunda özel müteşebbis tarafından işletilmektedir.

Aksini iddia eden varsa meclis kararları ortada açsınlar baksınlar…

ALGININ DANİSKASI

Bizim sorunumuz kimseyi suçlamak, karalamak değildir. Önemli bir eksiğin zaman geçirilmeksizin hayata geçirilmesidr. Ama bu demek yapılan yanlışları, hataları, eksikleri görmememiz anlamı taşımaz. O nedenle parkın en büyük sorununu görmezden gelmek, sahiplenmemek bir yana, parkın sorumluluğunun Büyükşehir Belediyesinde olduğunu söylemek önce kendi kendini aldatmaktır, sonra kamuoyunu aldatmaktır…

Yaşanan sürecin böyle olmadığı iddia ediliyorsa bu kez sorumuzu Sakarya Büyükşehir Belediyesi başkanına soruyoruz: Hendek Atatürk Parkının sorumluluğu sizde mi?