Güncel
Giriş Tarihi : 09-03-2021 10:07   Güncelleme : 09-03-2021 10:07

SOFU’DAN AHDE VEFA

Ali Kemal Sofu’dan emektar Ak Parti Hendek görev yapmış Kadın Kolları Başkanlarına ziyaret

SOFU’DAN AHDE VEFA

Ali Kemal Sofu, Üç dönem Ak Parti Hendek ilçe başkanlığı döneminde beraber mesai yaptığı eski kadın Kolları Başkanlarını ziyaret ederek, 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutladı.

Ak Parti Hendek Kadın Kolları ilk Başkanı Hatice Yaz ve diğer Kadın Kolları Başkanlığında bulunan Gülşen Fatma Dursun, Emine Kavakcı Tosun ve Bedia Yılkın’ı ziyaret ederek günlerini kutladı.

YOL ARKADAŞLARIMIZ

Sofu  ‘ Üç dönem içinde beraber yol arkadaşlığı yaptığımız, seçim çalışmalarında Teşkilatımızı ilçemizdeki her sokağa her eve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını taşıyan emektar Başkanlarımızı ziyaret ettik.

SORUNLARIN DEĞİL ÇÖZÜMÜN PARÇASI OLDULAR

Kendileri başkanlığım dönemimde çok emeklerine şahidim. Bir çok seçimde yorulmadan yönetimleri ile en önde koştular, yetinmediler seçimlerin sonrasında sahalarda evlerde milletimizin sorunlarını dinleyerek sıkıntılarına çözüm aramamıza vesile oldular.

HAKLARI ÖDENMEZ

Emekleri herhangi bir sözle  yada yazıyla ödenmez. Rabbim karşılıksız çalışan tüm Kadın kolları başkanlarımızdan ve onların nezlinde yönetimlerinden razı olsun. Bu vesileyle Tüm Vatan, Millet, Bayrak sevdalısı kadınların gününü kutlarım. Aileleri sevdikleri ve davalarına olan sevdaları ile huzurlu hayırlı yaşamları olmasını dilerim.