Siyaset
Giriş Tarihi : 05-03-2021 18:55   Güncelleme : 05-03-2021 18:55

CHP’Lİ KELEŞ’TEN AK PARTİ VE GENÇ PARTİ ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Keleş, Genç Parti İl Başkanı Nilgün Boğaz ile de bir araya geldi.

CHP’Lİ KELEŞ’TEN AK PARTİ VE GENÇ PARTİ ZİYARETİ

Sakarya’nın iki önemli ismi bir araya geldi. Siyasi parti temsilcilerini ziyaret eden CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, AK Parti İl Kongresinin ardından yeniden İl Başkanı olarak göreve gelen Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyaretine gitti. Keleş, aynı gün Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz’a da iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

“SAKARYA’MIZ İÇİN EN UYGUN ADIMLARI ATMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Sakarya’nın sorunları üzerine sohbet edilen birlikteliklerle ilgili Başkan Keleş, “AK Parti ve Genç Parti İl Başkanlıklarına gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde Sakarya’mızın sorunları üzerine konuştuk. Bu zor zamanda farklı düşüncelerin farklı bakış açıları ile değerlendirilmesi çok önemli. Sakarya’mız için en uygun adımları atmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda misafirperverlikleri için AK Parti İl Başkanı Sn. Yunus Tever ve Genç Parti İl Başkanı Sn. Nilgün Boğaz’a teşekkür ederiz. Yine Sn. Tever ve yönetiminin yeniden göreve seçilmesini tebrik eder ve başarılar dilerim” dedi.