Siyaset
Giriş Tarihi : 04-03-2021 12:09   Güncelleme : 04-03-2021 17:43

BABAOĞLU; “ NAMAZA NİYETİ OLMAYANIN EZANDA KULAĞI OLMAZ!”

Sakaryaspor futbolcularına pirim teklifi sözünü eleştiren Hendek Gelecek Parti İlçe Başkanı Musa Akıcı’ya şu sözlerle yüklendi.

BABAOĞLU; “ NAMAZA NİYETİ OLMAYANIN EZANDA KULAĞI OLMAZ!”

DESTEĞİM AYNEN DEVAM EDECEK

Sözü Sakarya spora getiren başkan ilçemizdeki siyasi parti ilçe başkanlığınca yapılan pirim açıklamasına getirerek; “ Sakarya sporumuz Türk Futbol tarihine bir çok değerler kazandırmış bir kulübümüzdür. Belediye başkanı olmadan önce de Sakarya spora maddi ve manevi destekllerde bulundum, bugün belediye başkanıyım aynı desteğim devam ediyor.

PİRİM SÖZÜ

Hafta içerisinde oynanan Pazarspor-Sakarya müsabakasını izlemek üzere Rize’ye gittim. Bazı iş adamlarımızla görüşerek pirim ödenmesi konusunda girişimlerimiz oldu. Gerekli sözleri aldıktan sonra  galibiyet pirim sözünü verdim. Usul gereği gerekli açıklamalar pirim ödemesi sonrasında yapılacaktı. Her zaman Sakaryasporun yanında yer aldık.

“ÖNCÜ OLMAMIZIN ALTINDA ARD NİYET YATIYOR”

Valiliğimiz, Milletvekillerimiz ve tüm başkanlarımızla birlikte bu konuda öncü olmamız gibi görevimizde var. Öncü olmamızın altında farklı manalar aramak  ard niyeti göstermektedir. Bugün ve yarında sporcunun yanında yer almayı sürdüreceğiz.

KAMUOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKTI

Sakaryaspora, Hendekspora ve tüm diğer spor kulüplerimize elimizden geldiği, yetkimizin el verdiği kadar  destek vererek yanlarında olmaya devam edeceğiz” diyerek; “ bu desteğimizden rahatsız olanların söylediği tüm sözleri ( namaza niyeti olmayanın ezanda kulağı olmaz) diyerek kamuoyunun takdirine bıraktığını söyledi.

AKICI CEVAP VEREBİLECEK Mİ?

Meclis toplantısında Hendek Gelecek Partisi ilçe Başkanı Musa Akıcı’ya bu sözlerle yüklenen Babaoğlu’nun bu cevabına  ilçe başkanı Akıcı’nın nasıl bir  cevap verip veremeyeceği merak konusu…

BABABOĞLU’NU ELEŞTİRDİ, BAHADIR’I ÖNE ÇIKARDI!

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Akıcı yaptığı basın açıklamasında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu Sakaryasporlu futbolculara verdiği pirim sözü üzerinden eleştiride bulunmuş, kendisi hiç gündemde yok iken  ancak ne hikmetse  açıklamasının öznesine Hendek Belediye Başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır’ı oturtarak, yazısının başlığını Hüdaverdi mi? Sakaryaspor mu? Cümleleri ile bitirmişti.