Güncel
Giriş Tarihi : 23-02-2021 09:35   Güncelleme : 23-02-2021 09:35

Eğitim-Bir-Sen’de Ödüller Sahibini Buldu

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi üyelerine yönelik düzenlediği Ödüllü Çevrimiçi Satranç Turnuvası’nda dereceye girenlere ebs54tv you tube kanalından ve kurumsal sosyal medya hesaplarından canlı yayınla ödül töreni düzenledi.

Eğitim-Bir-Sen’de Ödüller Sahibini Buldu

Ödül töreninde turnuvada derece yapan üyeler ile ilçe temsilcileri de hazır bulundu. Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilen tören Akyazı İlçe Temsilcisi Hasan Can’ın Kuran Tilaveti ile başladı.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, salgın sürecinde teması minimuma indirdiklerini ancak üyeleri ile de iletişimi koparmadıklarını ifade ederek canlı yayın söyleşiler, çekilişlerle çeşitli hediyeler gibi etkinliklerle her zaman etkileşim halinde olduklarını ve önümüzdeki süreçte de canlı yayın söyleşiler ve ödüllü yarışmaların devam edeceğini söyledi.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi tarafından organize edilen Çevrimiçi  Satranç Turnuvası Ödül Töreninde  
1. Uğur Başak, 2. Sami Doru, 3. Emin Şahin ve mansiyon Enes Kamalı’ya sırasıyla yarım altın, çeyrek altın, gram altın, Mehmet Akif İnan Külliyatı yanı sıra birer de başarı plaketi takdim edildi.

Mengen, son olarak turnuvayı organize eden Şube Başkan Yardımcıları Muğdat Kanpolat ve Adem Arslan ile İl Satranç Hakemi Uğur Elbir’e ayrıca teşekkür ederim dedi.