Güncel
Giriş Tarihi : 16-02-2021 09:59   Güncelleme : 16-02-2021 18:39

SEÇMEN, sizden öncekilere YOL, size OY verdi. NEDEN?

Seçim kazanmak bir başarıdır ancak asıl başarı uyguladığınız politikaların sonuçlarıdır. Siyasetçiyi gofret pazarlar gibi pazarlamanın sonucu hüsrandır…

SEÇMEN, sizden öncekilere YOL, size OY verdi. NEDEN?

BAŞARININ ANAHTAR TABLOSU

• Disiplinli çalışma
• Empati
• Liderlik
• Teşkilatlanmada başarı
• Akademik yardım

DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA

disiplinli çalışmadır. Siyasette ve siyasal çalışmalarda disiplinli çalışmak, başarıya giden yolun ilk adımını oluşturur. Disiplin olmaksızın hiçbir çalışmadan beklenen verim alınamaz ve çalışmanın etkin sonuçlar üretmesi beklenemez.

EMPATİ

Empati, insanın kendisini karşısındakinin yerine koyarak onun duygu ve düşüncelerini anlamaya çalışması ve buna göre davranış ve tutumlar geliştirmesi sürecidir.

LİDERLİK

Siyasette lider, yetenekleri ve kişisel özellikleri nedeniyle çok geniş bir seçmen kitlesini peşinden sürükleyebilen, onların davranış ve kararlarını etkileyebilen ve değiştirebilen, bunları başarabilecek belirli yeteneklere sahip kimsedir.

TEŞKİLATLANMA

Siyasi partiler, seçmene ulaşmak açısından genel merkez ve yerel teşkilatlarını kullanırlar. Siyasi partilerin seçmenle aralarındaki bağlantı, yerel teşkilatlardır.

AKADEMİK YARDIM

Siyasetin bir bilim dalı olduğu, bilimsel gerçeklerin siyasal çalışmalarda doğru kullanılmasıyla başarılı sonuçlar alınabileceği unutulmamalıdır.

Şimdi gelelim konumuza;

 

Partili gazeteci, kaş yapayım derken göz çıkartmış farkında değil, neden mi?

Dünün siyasetçilerine OY vermeyip YOL veren seçmen neden bu yolu seçti?  Bunu analiz etmek gerekir.

İKİ YANLIŞ BİR DOĞRU ETMEZ…

Sırf birilerine şirin görünmek adına yapılan bu haber resmen  önceki siyasetçilerin yazarın ifadesi ile BAŞARISIZ’lığından pay çıkartmak, şimdiki Belediye yönetiminin BAŞARISIZLIĞINI  kapatma, üstünü örtme çabasından başka bir şey değil.

Sizler hiç düşünmez misiniz?

İki yanlıştan bir doğrunun çıkmayacağını ne zaman öğreneceksiniz???

Diğerlerinden bir farkınız olmayacak ise bu millet sizi NEDEN SEÇTİ?

SON SÖZ:

REKLAM KUŞAĞI BİR YERE KADAR…

İçme suyunda meydana gelen olumsuzluklar karşısında Büyükşehir Belediye Başkanınca verilen bilgileri görmezden gelerek Dikmen’den video şovu yaparak sorunlara bir çözüm üretilemez. Zaten üretilemediğini de gördük…