Siyaset
Giriş Tarihi : 13-02-2021 18:02   Güncelleme : 14-02-2021 10:53

ÖZKOÇ : " AY’A RECEP TAYYİP ERDOĞAN GİTSİN ORADA DA KALSIN!!! HENDEK-3

Milletvekili Özkoç ikinci soruya manidar cevap verdi. Özkoç; “Uzaya gitmek için bir kişi aranıyormuş. Cumhurbaşkanı öyle ifade etti. Valla kendisinin gitmesinde büyük fayda var. Gittiği yerde kalmasında da büyük fayda var!!!

ÖZKOÇ :

Şaka bir yana diyen Özkoç; “ esnafımızın, ziraatçimizin hali bu iken, insanlarımızın hali bu iken;

BUNLAR ABESLE İŞTİGALDİR

İlk önce milli uçağı yapacağız deyip, uçaktan eser yok. Yerli araç yapacağız dediler arabadan eser yok. Milli tank yapacağız dediler, Sakarya’mızın ve Avrupa’nın en büyük entegre tesisi Tank Palet fabrikasını bir başka ülkenin ordusuna teslim ettiler. Ve hala aradan 25 ay geçmesine rağmen maalesef tank yok ama Katar ordusu bizim Türk ordusuna bizim silahımızı kendi askerimizle, kendi işçimizle kendi fabrikamızda ürettiğini fahiş fiyatla satıyor ve kimse de buna ses çıkartmıyor. Bunun için mücadele ediyoruz. Bunla abesle iştigaldir” diyerek yanıtladı.

ÜYELERİMİZ SEVGİ VE SAYGILARINI GÖNDERDİLER

Ziyarette hazır bulunan Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca’da yaptığı konuşmasında ziyaretlerinden ötürü memnuniyet duyduğunu belirterek; “ üyelerimiz hepsi bu ziyarete iştirak etmek istediler ancak yoğun ve meşakkatli bir hizmet yürüten nakliyeci esnaflarımız katılamadılar,  size selam ve sevgilerini iletmemizi istediler.” Diyerek kendisinin meclis kürsüsündeki konuşmalarını yakından takip ettiğini, eziklerin sözcülüğünü yaptığını önemle belirterek; “ Pandemi sürecinde yapılan desteklemeler yetersiz. Nakliyeci esnaflarımız gerçekten çok mağdurlar. 

BÜYÜKŞEHİRE GİRMEMİZ BİZİ SIKINTIYA SOKTU

Üzülerek ifade edeyim ki büyükşehire girdikten sonra esnafımız biraz daha sıkıntıya düştü.  Bunu dilimizin döndüğünce açıklamak istiyoruz. Duyurmaya uğraşıyoruz. Bu vesile ile sorunlarımızı çok sahiplendiğiniz, hassasiyetle müdafa ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz.” Diyerek duygu ve düşüncelerini paylaşması ile ziyaret sona erdi. 

Toplu fotoğraf çekimi sonrası Esnaf Odası Başkanlığından ayrılan CHP heyeti Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifini ziyaret etmek üzere ayrıldı.