Güncel
Giriş Tarihi : 12-02-2021 11:35   Güncelleme : 12-02-2021 11:37

HENDEK DENEME TAHTASI MI?

Hendek Belediyesi nedense vatandaşa yapacağı sözü verdiği seçim beyannamesindeki yatırımları yerine nedense beyanname dışında yatırımlar yapılıyor. 12 Şubat 2021 itibarı ile seçim beyannamesinde söz verilen hiç bir yatırımın yapılmadığını bir kez daha hatırlatırız…

HENDEK DENEME TAHTASI MI?

Hendek Belediyesi resmi internet sitesinde kamuoyuna yapılan açıklamada;

5.260 metrekare alanda

   "Park projesinin yer aldığı 5 bin 260 metrekarelik alan içinde 850 metre uzunluğunda bisiklet yolu, 250 metre uzunluğunda koşu yolu yer alacak.

Her türlü sosyal donatı

    Ayrıca alan içinde basketbol sahası, halı saha ve tesis, kafeterya, dinlenme alanları, çocuk parkları, engelsiz spor alanı ve engelsiz çocuk parkı ile 60 araç kapasiteli cep otopark bulunuyor.

   Spordan dinlenmeye, eğlenceden her türlü aktiviteye ev sahipliği yapacak olan Alparslan Türkeş Parkı peyzaj düzenlemeleriyle fark yaratacak. Bebek bakım odasının yer alacağı parkımız teknolojik anlamda Wifi ve USB şarj noktalarıyla donatılacak.

Buraya kadar her şey güzel. Merhum Alparslan Türkeş adına yapılan bu tesisin yapımına emeği geçenleri tebrik ediyoruz.

Ancak;

Fakir fukaranın, doğmamış yetimin hakkının bulunduğu bütçemiz kısıtlı. Bu nedenle yapılan her bir yatırım plan ve program dahilinde yapılması büyük önem arz ediyor. Boşa atacak bir liramız yok. O nedenle  bir terzi   edası  ve hassasiyeti ile üzerinde durmak gerekir.

Yap bozlarla zaman geçiyor

Hendeki deneme tahtası olarak kullanmak, dün yaptığını bugün bozup sonraki gün yeniden yapmak olsa olsa kaynakları israf etmektir.

İsraf HARAMDIR…

NOT: Bahse konu olan alandaki yap boz çaışmasını Facebook üzerinden ahmet çileci ya da Hendek Şafak adresinden izleyebilirsiniz.