Güncel
Giriş Tarihi : 09-02-2021 10:49   Güncelleme : 09-02-2021 10:49

MEĞER BAŞKAN SENEGAL’E TATİLE GİTMİŞ!

İŞ GÖRÜŞMESİ BAHANE TATİL ŞAHANE… Hendek Belediyesi resmi internet sayfasından kamuoyuna Hendek Belediye Başkanının Senegal’e geçen yıl planlanan ziyaret programı çerçevesinde gidildiği, iş adamlarının ilçemize yatırım yapmaları için davette bulunduğunu kamuoyuna duyurulmuştu.

MEĞER BAŞKAN SENEGAL’E TATİLE GİTMİŞ!

ÇOK SEVİNMİŞTİK

Kamuoyuna duyurulan haber sonrasında başkanın  Senegal’e , ilçemize yatırım kazandırmak adına Afrika’lı iş adamlarını ilçemizde yatırım ve işbirliği istikametinde gittiğini sanmıştık. Afrika’lı işadamları ilçemize yatırımlar yapacak, ilçemize istihdam sağlayacak, vatandaşlarımızın ekonomik kalkınmalarına katkı sağlanacağını düşünerek sevinmiştik…

ÖRF,ANANE VE GÖRENEKLERİMİZDE DEĞİŞMİŞ!

Tabi bu arada, Türk Milleti olarak bizlerin örf, anane ve gelenekleri doğrultusunda ilk kez gidilen bir komşu evine elimiz boş gitmeyiz, çam sakızı çoban armağanı hediye ile birlikte gideriz.

İŞ GÖRÜŞMESİ KAMUFLAJ MI?

Bakıyoruz başkan Babaoğlu ilk kez gittiği Afrika ülkesine eli boş gitmiş. Davet ettiği iş adamlarının kendisine hediye ikramlarında bulunduklarını gördük. Oysa olması gereken Hendek’imizi çağrıştıran, anımsatan hediyelik eşya, foto, nesne, yemiş  vs. gibi hediyelerin iş adamlarına hediye edilmesiydi.  Hadi bunlar hepsi birer bahane…Kendisinin deyimi ile biz kaostan besleniyoruz ya!!!

TATİL Mİ İŞ GÖRÜŞMESİ Mİ?

Dikkatinizi çekeceğim husus çok başka. Şubat ayı meclis toplantısında konuşmasının akışı içerisinde kendisinin  meğer 36 derece sıcaklıkta tatil yaptığını kendisinin ağzından öğrendik.  Bir kere ağzını yalana alıştırmayacaksın. Bir yalan diğer bir yalanı beraberinde getirir. Tıpkı kurban arefesinde geçirdiği motorsiklet kazasını kamuoyuna bisiklet kazası duyurması gibi…

Sormadan edemiyorum. Sahi başkan biz senin hangi dediğine inanacağız???