Güncel
Giriş Tarihi : 29-01-2021 12:15   Güncelleme : 29-01-2021 12:32

SEBEP YARATIRSANIZ SONUÇ KAÇINILMAZ OLUR

İlçemiz Ali Gaffar Okkan bulvarını bilmeyenimiz yoktur. Bankaların, iş merkezlerinin ve ilçe merkezinde bir tek akaryakıt istasyonunun da burada bulunuyor olması ve hemen Belediye Oto Garaj girişinin olması hasebi ile yoğun araç trafiğinin yaşandığı bir bulvar.

SEBEP YARATIRSANIZ SONUÇ KAÇINILMAZ OLUR

OLASI KAZALARA DAVETİYE ÇIKARTIYOR

Yaşanan pandemi , sosyal ve ekonomik sorunlardan dolayı büyük buhran yaşayan sürücülerin de hayatın akışı içerisinde kafalarının sorun yumağı olması, böylesi önemli bir kavşakta IŞIKLI UYARI SİSTEMİNİNbulunmuyor olması olası kazalara adeta davetiye çıkartır nitelikte. Böyle devam ederse kazalara davetiye çıkartmaya da devam edecek…

BİLİNÇSİZ SÜRÜCÜLER!

Hendek Belediyesinin ilçemiz genelinde uygulamaya koyarak bir çok caddeyi tek yöne çevirmesi ve yolların daraltılması, cep parkların da yaşanan olumsuzluklara yeterince cevap verememesinden kaynaklı olarak bir çok araç sürücüsü park yasağı olması ve araç trafik akışını aksatacağı gerçeğine rağmen olur olmaz yerlere park yapmaları bir yanda, ilçede Belediye Trafik Zabıtası ekiplerinin görülmemesi diğer yanda.

YETKİLİLERE DUYURULUR

Yaşanan bu trafikteki arap saçına dönen trafik akışındaki can ve mal emniyetinin sağlanması adına ilçemiz belediyesi tarafından Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanlığı bu konuda bilgilendirilmeli ve ivedilikle gerekli trafik önlemleri alınması büyük zaruret arz ediyor. Yetkililere duyurulur.