Güncel
Giriş Tarihi : 28-01-2021 10:26   Güncelleme : 29-01-2021 18:08

YANDAŞ YAZAR YİNE DÖKTÜRMÜŞ!!!

Turgut Babaoğlu ve Akbabalar başlıklı makalesinin öznesine yine bizi oturtmuş, atmış tutmuş. Zaten ona da bu yakışırdı…

YANDAŞ YAZAR YİNE DÖKTÜRMÜŞ!!!

KALEMİNİ KİRALAMAYACAKSIN!!!

Kafasına göre sahiplerine şirin görünmek adına kaleme aldığı makalesinde bizi adeta  PROVOKATÖR’lükle itham etmiş. Bununla yetinmemiş birde Cumhur İttifakının bir üyesini de işin içine katmışki evlere şenlik. Oysa bir gazeteci yazdığında okuyucunun aklında soru işaretlerini giderebilmeli, açıkça ismini deklare etmeli… Her zamanki huyu… Can çıkar huy çıkmaz misali…Farklı şey beklemek ayrıcalık olurdu…

VARSA MEDENİ CESARETİN CUMHURİYET SAVCILIĞI ORADA, SUÇ DUYURUSUNDA BULUN…İDDİA VE İTHAMINI İSPAT ET…

Yazar eğer akıl hocalarından aldığı bilgiler ışığında bizi provokatörlükle suçluyor ve iddiada bulunuyorsa ki bulunuyor, elindeki belgeleri, dökümanları Cumhuriyet Savcılarına ibra etmeli ve suç duyurusunda bulunmalıdır.

HALEP ORADAYSA ARŞIN BURADA

Ancak unutulmamalıdır ki iddia sahibi iddiasını ispatlamakla mükelleftir. Yok öyle ; ( Öyle diyorlar…Öyle konuşuyorlar… ) Sokak ağzı ile sözde gazetecilik kisvesine bürünmek, topluma nifak tohumları ekmek aynı Yahudi’nin rakibini döverken ağlamasına benziyor.

 

İşye sözde yazarın ipe sapa gelmeyen iddialarından oluşan makalesinden bir paragraf:

25 Ocak Pazartesi günü belediye taşınmazlarının ihalesinin Çevik Polis gözetiminde yapılması, Bizim Turgut’a yapılan siyasi bir operasyonun sonucudur! İhale günü öncesi köylüyü galeyana getiren gazeteci ve Cumhur İttifakı mensubu siyasetçi, azda olsa emellerine ulaştı! Onların sayesinde ilk defa Hendek Belediyesi Çevik Polis gözetiminde ihale yaptı! Onlara göre Çevik Polisin gelmesi ile Başkan Babaoğlu, halkın gözünde siyasi olarak itibarsızlaştı!

Not: Yazar, çok övdüğü, göklere çıkardığı, adeta sütte leke var ama başkanında yok! Misali her şeyi adil ve eşit yaptığını iddia eden başkanının gerçekten Hendek halkı nezdinde BİZİM TURGUT olduğunu iddia ediyorsa ilçede pıtrak gibi yükselen KAÇAK YAPILARI ve başta kendi ikamet ettiğin evin olmak üzere kamunun hakkına gasp edercesine yolun ortasına yapılan evini, kiraya verdiğin işyerini İMAR KANUNU  istikametinde  kanunlara uydursun, BİZİM TURGUT’luğunu göstersin…