Siyaset
Giriş Tarihi : 27-01-2021 14:47   Güncelleme : 28-01-2021 08:29

18 Milyonluk yatırımın kaynağı NEREDEN?

AKICI'DAN CAN ALICI SORU YAĞMURU! Hendek belediyesi tarafından yapılan ve mahkeme kararıyla durdurulmuş olan spor kompleksi inşaatına tekrar başlanmıştır.

18 Milyonluk yatırımın kaynağı NEREDEN?

HAYIRLI OLSUN!

   Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün de söylediği gibi sağlam kafa sağlam vücütta olur, sözünü göz önüne alarak ve bu spor kompleksine Hendeğimizin değeri olan rahmetli Süleyman Seba isminin de verilmesi son derece sevindirici olmuştur.Yapılacak olan tesis ile ilgili bir sorunumuz olmadığını bu vesileyle belirtmek isteriz.

   Sadece kamuoyunun ve bizim hendek halkı adına bilinmesini istediğimiz soruları sormak vazifemizdir.

KAYNAĞI NEREDEN OLUŞTURACAKSINIZ?

   -18 milyona yapılacak olan tesisin 2 milyonunu gençlik ve spor bakanlığı tarafından karşılanacak olmasından dolayı 16 milyon için kaynak nasıl bulunmuştur.

BORÇ YİĞİDİN KAMÇISI MI???

   -Belediyemizin 100 milyon borcu olduğu bilgisini sayın başkan vermişti, 16 milyon için belediyemiz tekrar borçlanıp belediyemizin borcu 116 milyon mu olmuştur.

BEYANNAMENİZDEKİ YATIRIMLARIN BEDELİ NEDİR?

   Belediye başkanımız seçildiği gün 100 gün eylem planı, 1 yıllık eylem planı gibi planlar kamuoyuyla paylaşmış ve 2 yılı doldurmuştur, belediye başkanımızın seçim vaatlerinin olduğu beyannamedeki yatırımların toplam tutarı ne kadardır?

  -Belediye başkanımız ilk önce seçim beyannamesindeki yapacak olduğu hizmetleri yapması etik olarak doğru olmaz mıydı?

   Sorduğumuz sorular hakkında bizleri ve kamuoyunu bildirmesini rica ederiz.

SORU SORMA MAKAMI BİZ, CEVAP MAKAMI SİZSİNİZ

   Hendek belediyesi hepimizin olduğu için soru sorma makamı  halk ve siyasi partiler olarak biz, cevap makamı belediye başkanı olarak siz olduğunu tekrar hatırlatırız!!!