Güncel
Giriş Tarihi : 27-01-2021 11:21   Güncelleme : 27-01-2021 11:21

Alişan 'esnafın dayanacak gücü kalmadı' dedi ve ekledi: Müjde bekliyoruz

SESOB Başkanı Hasan Alişan, yarın yapılacak kabine toplantısından 2. dalgada faaliyeti tamamen durdurulan işyerlerinin gerekli tedbirlerle açılmasının müjdesini beklediklerini açıkladı.

Alişan 'esnafın dayanacak gücü kalmadı' dedi ve ekledi: Müjde bekliyoruz

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, yarın yapılacak kabine toplantısı öncesi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Koronavirüs salgınında yaşanan ikinci dalga nedeniyle esnaf ve sanatkarların dayanacak gücü kalmadığını aktaran Alişan, bu durumun genel ekonomiye zarar verdiğini belirterek yarın yapılacak kabine toplantısında faaliyeti tamamen durdurulan işyerlerinin gerekli tedbirlerle açılmasının müjdesini beklediklerini ifade etti.

Alişan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Yarın yapılacak kabine toplantısından 2.dalgada faaliyeti tamamen durdurulan işyerlerinin gerekli tedbirlerle açılmasının müjdesini bekliyoruz. Esnaf ve sanatkarlarımızın dayanacak gücü kalmamıştır.Bu durum genel ekonomimize de zarar vermektedir. İvedikle çözüme kavuşturulmalıdır" ifadelerini kullandı.