Güncel
Giriş Tarihi : 25-01-2021 11:35   Güncelleme : 25-01-2021 11:40

Cadde tek yönlü TRAFİĞE AÇILSIN!

Pandemi dolayısı ile ekonomik darboğaz yaşayan Muammer Sencer caddesinde faaliyet gösteren 46 esnaf, caddenin tek yönlü olarak trafiğe açılmasını istediler.

Cadde tek yönlü TRAFİĞE AÇILSIN!

BELEDİYEYE DİLEKÇE VERDİLER

   İlçemiz esnaflarından Suphi Güney ( Delux cafe) Cadde esnafının sözcüsü olarak esnaflardan topladığı imzaları, Hendek Belediyesi yetkililerine verdi.

   Güney yaptığı açıklamasında; “ bizler cafeci esnafları olarak yaşanan Pandemi dolayısı ile ekonomik darboğaz içerisindeyiz. Devletimizin verdiği destekler yaşadığımız ekonomik sıkıntıya çare olmaktan çok uzak. Eğitim fakültemizinde pandemi dolayısı ile kapalı olmasından dolayı kiramızı, elektriğimizi, vergimizi, aidatımızı ödeyemiyoruz. Hiç değilse caddemizin emniyet önünden başlamak üzere saat kulesine kadar olan bölümün tek yönlü trafiğe açılması, cafe esnafının ilçe halkına hizmet vermesinin önü açılması adına  trafiğe açılmasını istiyoruz. “ diyerek esnaflardan topladığı imzalı dilekçeleri Hendek Belediyesi yetkililerine teslim ettiğini, belediye yetkililerinden cevap beklediklerini” belirtti.