Güncel
Giriş Tarihi : 20-01-2021 12:18   Güncelleme : 21-01-2021 08:40

BİR ÇINAR DAHA SİYASETE SON NOKTAYI KOYDU

Adeta ömrünü Milliyetçi Hareket Partisinde geçiren emekli bankacı Ayhan Güler, uzun yıllar Hendek Milliyetçi Hareket Partisi’nde başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu. İlerleyen süreç de Hendek Gelecek Partisi Sakarya yönetiminde “ Dış ilişkiler başkanlığı” görevlerinde bulunmuştu.

BİR ÇINAR DAHA SİYASETE SON NOKTAYI KOYDU

Sakarya Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes tarafından görevinden azledildiği yönünde spekülatif haberlere de konu olan Güler, Gelecek Partisi Hendek İlçe Teşkliatında sevilen sayılan bir abi olarak yerini her zaman korudu.

BUNDAN BÖYLE SİYASİ TECRÜBELERİMİ GENÇLERLE PAYLAŞACAĞIM

Pandemi sürecinin başlaması ile genel olarak büyük değişim yaşayan toplumsal sosyallaşma  sonrasında yaşının da ilerlediği gerekçesi ile siyasete ara verdiğini şu sözlerle ifade etti.

SİYASETE BU SÖZLERLE NOKTAYI KOYDU

“ Yoğun siyasi çalışmalar nedeni  uzun yıllar zamanımı, sağlığımı düşünmeksizin koştuğum siyasi yaşamıma ara verdim.  Bundan böyle bir abi olarak hem gençlerimizin önünü açmak hem de siyasi tecrübelerimi gençlerle paylaşmak adına, seçmenlerimize duyduğum saygı ve sevgi münasebeti ile aldığım bu kararı kamuoyu ile paylaşmayı bir görev addetim. Kamuoyuna saygılarımla…