Siyaset
Giriş Tarihi : 20-01-2021 11:53   Güncelleme : 21-01-2021 08:40

Bizim Turgut bizim yolları buz pistine çevirdi!!!

Gelecek Parti Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, beraberinde kadınlar kolu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gecikmeli de olsa hem gazeteciler günümüzü kutladılar hem de buz pistine dönen yollar hakkında açıklamalarda bulundular. İronik olarak konuyu gündeme taşıyan parti yetkilileri Hendek Belediyesi'nin yağan bir karış karda başarısız kaldığını iddia ettiler.

Bizim Turgut bizim yolları  buz pistine çevirdi!!!

FOTOĞRAF VERMEK ÇÖZÜM DEĞİL

Kar yagacağını MGM bildirdi. TV lerde uyarılar yapıldı. Beklenen kar hendeğimize geldi, hemen iş başına koyulan belediye başkanı sosyal medyaya fotoları vererek ekipler hazır, sahadayız diyerek olaya anında müdahale ettiğini duyurdu. Peki sonrasında yaşananlar…

HENDEK’DE REKLAM KUŞAĞI!

Belediyemize bağlı 91 mahallemiz var

Meydanda greyder gördük. Mahallelerde duyduk. Belediyemiz 91 mahalleye kaç araç (iş makinesi) ile hizmet vermiştir.

-Belediye JCB kiralamışmıdır.

-Tuzlama yapılmışmıdır, ne kadar tuz kullanılmıştır.

Bugün Çarşamba olmasına rağmen neden Hendek buz pisti gibidir? Yoksa Dikmen'e yapılacak olan kayak merkezi hendeğemi yapılmıştır?

KAYAK MERKEZİ İÇİN TEŞEKKÜRLER BABAOĞLU!!!

Kayak merkezi demişken sabahları işe gidenlere kaymayı öğrettiği için sayın başkana teşekkür ederiz.

Hendek belediyesi hepimizin olduğuna göre bu sorulara cevap almak bizim hakkımız, cevap vermek sizin sorumluluğunuzdur. Hendeğimizin güzel insanları artık hiç ummadığımız gelişmeler olmak da.

BELEDİYE SINIFTA KALDI

“Belediye hizmette sınıfta kalmıştır.” Sözleri artık yüksek sesle söylenmektedirler. Hatta başkan soğuktan ve kardan etkilendi özel davetli olarak yaz ülkesi Afrika Senegal’e kimin davetlisi ve ne incelemeye gitti? Bu gezinin ilçemize faydası hakkın da vatandaşlarımız bilgilendirilmek istemektedir.

Kamuoyuna saygılarımızla.  Gelecek Partisi Hendek  ilçe başkanlığı