Güncel
Giriş Tarihi : 14-01-2021 17:20   Güncelleme : 16-01-2021 16:23

KİLİTLİ PARKE TAŞLARI NEREDE ÜRETİLİYOR?

Bizde sanıyorduk ki kilitli parke taşları Hendek Belediyesi Tesislerinde üretiliyor! Üretiliyorsa tesise dışarıdan tırlar ile kilitli parke taşınması ne ifade ediyor?

KİLİTLİ PARKE TAŞLARI NEREDE ÜRETİLİYOR?

Sizce Hendek Belediyesinin kilitli parke üretim tesisine tır’lar ile kilitli parke taşınması ne anlam ifade ediyor?

Bugün Adapazar istikametinden Hendek istikametine seyir halinde Pekşen tesislerini ilçemiz yönüne geçtikten biraz sonra baktım önümde Hendek Belediyesinin tırı seyir halinde.  Yükü kilitli parke taşı… Dikkatimizi çekti, hem fotoğrafladık hem kameramıza kaydettik.

Tır önde biz arkada seyir halindeyiz. İlçemiz sınırları içine girdik. Meslek Edindirme Okulu önündeki ışıklı kavşakta duran kilitli parke taşı yüklü tır sola sinyal verdi ve Hendek Belediyesi Taş Kırma ve Kilitli Parke Taşı imalatının yapıldığı alana hareket etti.

Hendek Belediyesi’nin ilçemiz Akova mahallesinde taş kırma, eleme, büz ve kilitli parke taşı üretim tesisleri  olduğunu bilmeyen yok.  Akova mahallesindeki tesislerde üretilen kilitli parke taşının kamyon tır vs. araçlarla ilçemiz merkezine ya da Adapazarı istikametine sevkini anlarız.

Anlayamadığımız ise Hendek Belediyesi logolu resmi  tırlar ile  Kilitli Parke Taşı Üretim Tesisine kilitli parke taşınması ne anlama geliyor?

Acaba Hendek Belediyesi başka bir bölgede ikinci bir kilitli parke taşı üretim tesisi açtı da bizim mi haberimiz yok?

NOT: Haberin videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da Hendek Şafak adresinden izleyebilirsiniz.