Asayiş
Giriş Tarihi : 12-01-2021 20:44   Güncelleme : 13-01-2021 10:03

DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDEN ARAÇ TEKEL BÜFESİNE GİRDİ

Bu akşam saat 19.25 sularında Rasimpaşa mahallesi Kamil Kamışoğlu caddesi Nokta büfe önündeki kontrolsüz kavşakta üç aracın karıştığı kazada kaza yapan araçlardan biri direksiyon hakimiyetini kaybederek Tekel Büfesine girdi.

DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDEN ARAÇ TEKEL BÜFESİNE GİRDİ

MARKET ÇALIŞANLARI ÖLÜMÜ TEĞET GEÇTİ

Görgü şahitlerinden edindiğimiz bilgilere göre Selman dede istikametinden aşırı süratli geldiği iddia edilen  ve içerisinde üç kişi oldukları söylenen 06 HB --- plaka sayılı  özel oto kontrolsüz kavşakta, Kazimiye istikametinden ilçe merkezine seyir halinde olan 10 BB--- plakalı özel oto ile çarpıştı. Çarpışma sonrası direksiyon hakimiyetini kaybeden ve kaza sonrası araçtan kendi imkanları ile kaçarak sırra kadem basan kimlikleri şu an itibari ile bilinmeyen özel oto hemen yolun köşe başında bulunan Tekel Bayii’ne girerek durabildi. Markette çalışan işçiler ölümün kıyısından döndü.

KAZA YERİ DEĞİL ADETA SAVAŞ ALANI. EMNİYET MÜDÜRÜ OLAY YERİNDE

Kaza mahallinde çalışmaları yakınen takip eden ilçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan ve polis birimleri kaza mahallinde gerekli emniyet tedbirlerini alarak olay yeri inceleme ekiplerince fotoğraf ve kamera çekimleri yapılarak kayıt altına alınırken trafik ekipleri de kaza yerinde ölçümlerini gerçekleştirdiler. 

Karıştığı kazada adeta perte dönen  10 BB --- plaka sayılı araç çekici yardımıyla yoldan kaldırılırken kazaya karışan ve kazayı hafif hasarla atlatan 54 KF --- plaka sayılı üçüncü araç  ise  sürücüsü tarafından kaza mahallinden alınarak güvenli bölgeye çekildi.  Kaza nedeni ile tekel bayi marketinde büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

NOT: Olay yeri video görüntüsünü Facebook üzerinden ahmet çileci ya da Hendek Şafak adresinden izleyebilirsiniz.