Güncel
Giriş Tarihi : 12-01-2021 15:22   Güncelleme : 14-01-2021 08:08

Ak Parti Kadınlar Kolu Başkanından 10 Ocak Gazeteciler günü kutlaması

Hendek AK Parti Kadınlar kolu Başkanı Seher Dündar ve yönetim kurulu üyesi hanımefendi ile gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Gazeteciler Günümüzü kutlayarak başarı temennilerinde bulundular.

Ak Parti Kadınlar Kolu Başkanından 10 Ocak Gazeteciler günü kutlaması

Kadın annedir, fark yaratır

Yenilenen Hendek AK Parti İlçe Teşkilatında Kadınlar Kolu Başkanlığına gelen Seher Dündar, siyasi çalışmalarının aksatılmadan devam ettiğini, siyasetin insana hizmet noktasınde çok önemli mihenk taşı olduğuna vurgu yaparak; “ insanlarımızla buluşmak, dertlerini dinlemek ve çözüm noktasında katkı sağalamak öncelikle insani boyutta olmazsa olmazımızıdır. Kadın, her koşulda hayatın içinde olan bir varlıktır. Herşeyden önce annedir. Olaylara bakış açısı farklıdır, fark yaratandır. Bu cihetle yüklenmiş olduğum görevin bilinci ve idraki içerisinde üzerime düşenin fazlasını yapabilmenin mücadelesi içerisindeyim” diyerek siyasetin meşakkatli olduğu kadar kutsal bir görev olduğunu ifade etti.

Tebrik ediyor, başarılar diliyorum

Dündar; “ zamanından ve sağlığından feragat ederek halkın haber alma özgürlüğü çerçevesinde topluma doğru bilgiler aktarmak basınımızın en büyük görevidir. Bu görevinizde 10 Ocak Gazeteciler Gününüzü kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” diyerek  çam sakızı çoban armağanı hediye takdiminde bulundu.

Hendek Şafak ailesi olarak nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyor, yüklenmiş oldukları bu zor görevde kendilerine başarılar diliyoruz.