Güncel
Giriş Tarihi : 31-12-2020 08:43   Güncelleme : 31-12-2020 08:43

YENİ YIL ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE VE İLÇEMİZE HAYIRLAR GETİRSİN

İlçemiz Sağlık Müdürlüğü personeli Sağlık-sen temsilcisi Kemal Donat yeni yılın hayırlara vesile olmasını şu sözlerle ifade etti.

YENİ YIL ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE VE İLÇEMİZE  HAYIRLAR GETİRSİN

2021 Yılının acıları, sıkıntıları, dargınlıkları ve kırgınlıkları geride bırakıp birlik ve beraberliğimizi koruyarak, aziz milletimizin bir arada yaşama arzusunun zirveye ulaştığı,Sosyal dayanışma duygularımızın pekistiği terörden, şiddetten uzak insanların barış içerisinde yaşadığı, birlik, beraberlik ve güzellikler içersinde sağlıklı bir ortamda ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Tüm Ülkemizin,güzel Sakaryamızın ilçelerinde beldelerinde mahallesinde yaşayan arkadaşlarımızın gönül dostlarımızın ve sağlık alanında büyük bir fedakarlık içerisinde özellikle Kovid-19 alanında büyük bir fedakarlık içerisinde çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın Yeni yılını cani gönülden kutluyor ve tüm güzel insanlara büyüklerime küçüklerime en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sevgiyle kalın sağlıcakla kalın.

Kemal DONAT

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü

Sağlık Sen Işyeri Temsilcisi