Güncel
Giriş Tarihi : 30-12-2020 16:48   Güncelleme : 31-12-2020 11:21

FLAŞ, FLAŞ,FLAŞ... İNCİ'YE BÜYÜK GÖREV!

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN İNCİ’YE GÖREV! Cumhurbaşkanı Erdoğan, son yaptığı söylemlerinde yapacağı reformlara dikkat çekmesinin yanı sıra AK partiye gönül vermiş partililerin eski diye tabir edilemeyeceğini vurgulamış aynı çatı altında buluşturarak parti içerisinde de reform yapacağının sinyallerini vermişti.

FLAŞ, FLAŞ,FLAŞ... İNCİ'YE BÜYÜK GÖREV!

Ankara’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen 25. Dönem Sakarya AK Parti milletvekili Ali İnci’ye Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanı tarafından AK Parti Genel Merkezinde görev tevdi edildi.

   Edindiğimiz bilgilere göre İnci, Kayseri Milletvekili ve Belediyecilikte üstün başarılara imza atan milletvekilliğinin yanı sıra duayen belediyeci ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan  Mehmet Özhaseki’nin daveti üzerine AK Parti Genel Merkezine gitti.Yapılan görüşmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından görevlendirme verildiği öğrenildi.

GÖREV YERİ İLERİKİ ZAMANDA NETLİK KAZANACAK

   İnci’nin hangi bölgede hangi şehirde Yerel Yönetimlerde görev alacağı ileriki günlerde kamuoyuna duyurulacak.

Bilindiği üzre Özhaseki, türk siyasetinde ilk’lere imza atmış, 5 dönem üst üste rekor oy oranı ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Milletvekili İnci’de dört dönem ilçemizde üst üste Hendek Belediye Başkanlığı yapmış, teşkilatçılığı ile hep ön planda olmuş, 2014 yerel seçimlerinin ardından yapılan mahalli seçimlerde Sakarya AK Parti Milletvekili olmuştu.

HİZMETİN KÜÇÜĞÜ BÜYÜĞÜ OLMAZ HER GÖREVE HAZIRIM

Ankara dönüş yolunda görüştüğümüz Ali İnci, “ verilen her göreve hazır olduğunu, hizmetin küçüğü büyüğü olmayacağını” önemle belirterek; “  bize tevdi edilen görevi başarıyla yapmak için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gayret sarfedeceğini” ifade etti. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın…

NOT: Çok zamandır özellikle ilçemizde hakkında farklı konularla adı ilişkilendirilmeye çalışılarak itibarsızlaştırmaya yönelik algı operasyonlarının hiç bir fayda vermeyeceğini defaatle dile getirmiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakın çalışma arkadaşlarına değişik birimlerde görev vermek sureti ile halka hizmette değerlendirmişti.Görünen o ki yine bizler haklı çıktık.