Güncel
Giriş Tarihi : 26-12-2020 14:27   Güncelleme : 28-12-2020 11:52

GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN???

Partili gazetecinin ve yandaş gazetecinin yeni bir marifetlerini daha öğrendik!!! Partili gazetecinin ve yandaşların kraldan çok kralcılık yaparak servis ettiği haber EVLERE ŞENLİK…Hendek’te yaşayanlar yaşananları bilir ancak ilçe dışında olup ilçeyi takip edenlerin kafasını karıştıran bu haber Temel ile Fadime’nin fıkralarını aratmayan cinsinden.

GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN???

GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN-1

BABAOĞLU’NUN KAÇINCI DÖNEMİ???

Partili gazeteci ve havuz medyasının diğer aktörü Başkan Babaoğlu'nu önce ESKİ BAŞKAN yapmış, sonra  öldürmüş! daha sonra da merhum kayınpederinin kabrini ziyaret ettirmiş.Maşallah yahu sizde ne hünerler varmışta bizim haberimiz yokmuş!!!

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nun kayınpederi olan eski Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, geçirdiği kalp krizi sonrasında 2 hafta önce tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Kamışoğlu, kısıtlama gününde düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi.
Bugünde Kamışoğlu'nun o gün kısıtlamalar ve KOVİD-19 tedbirleri kapmasında cenazesine katılamayan yakın arkadaşları kabrini ziyaret ettiler. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve Kamışoğlu'nun cenazesine katılamayan yakın arkadaşları kabrini ziyaret ederek dua ettiler.
Hendek aile kabristanlığında merhum Kamil Kamışoğlu’nun kabri başında Din Görevlisinin okuduğu Kuran'ı Kerim'in ardından Dua edildi

 

 

GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN-2

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nun kayınpederi olan eski Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, geçirdiği kalp krizi sonrasında 2 hafta önce tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Kamışoğlu, kısıtlama gününde düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi. Bugünde Kamışoğlu'nun o gün kısıtlamalar ve KOVİD-19 tedbirleri kapmasında cenazesine katılamayan yakın arkadaşları kabrini ziyaret ettiler. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve Kamışoğlu'nun cenazesine katılamayan yakın arkadaşları kabrini ziyaret ederek dua ettiler. Hendek aile kabristanlığında merhum Kamil Kamışoğlu’nun kabri başında Din Görevlisinin okuduğu Kuran'ı Kerim'in ardından Dua edildi