Siyaset
Giriş Tarihi : 17-12-2020 14:29   Güncelleme : 17-12-2020 14:29

İYİ Parti Serdivan İlçe'den Yüzüklerin Efendisi göndermesi

İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, Serdivan ilçesi Yazlık muhitinde yaklaşık 50.000 vatandaşın güzergâh olarak kullandığı ana arter üzerinde aylardır bitmeyen çalışmalar nedeniyle zor zamanlar geçiren vatandaşların seslerini duyurmak için Yüzüklerin Efendisi filmiyle gönderme yaptı.

İYİ Parti Serdivan İlçe'den Yüzüklerin Efendisi göndermesi

''Zulüm haline gelmiştir''

İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak yaptığı açıklamada, yol güzergahını hem vatandaşların hemde dolmuşçu esnafın sık olarak kullandığını belirterek: '' Yaptıkları yollarla övünerek bugünlere gelmiş olan mevcut yönetim aylardır vatandaşlarımızın ve bizlerin yapmış olduğu çağrılara kulak vermemiştir. Yağmurlu havaların da gelmesi sebebiyle bu yol vatandaşlarımız için adeta bir zulüm haline gelmiştir. '' diye belirtti.

''Yollar patates yetiştirmeye müsait''

Uçak: '' Yazlık bölgemize imar gelmeden önce, bu bölgede Türkiye’nin en iyi patates tarlaları bulunuyordu. Anlaşılan o ki şehrimizde eskiye dönüş başlamış, ana arter ve caddelerimiz tekrar patates yetiştirmeye müsait duruma gelmiştir. Mevcut yönetim bizim ‘tarıma yönelelim’ sözlerimizi tamamıyla yanlış anlamıştır. Binlerce vatandaşımızı ilgilendiren bu sorunun en kısa sürede çözüme kavuşmasını istiyoruz. '' diyerek sözlerine son verdi.