Asayiş
Giriş Tarihi : 11-12-2020 17:03   Güncelleme : 13-12-2020 16:19

BAYRAKTEPE MAHRUMİYET BÖLGESİ Mİ?

İlçemizin bir çok Bulvar, Cadde ve sokağında Hendek Belediyesi tarafından yapılan kaldırımlar, her ne kadar Karayolları talimatnamesine aykırı olarak yapılıyor olsa da Bayraktepe mahallesinde bulvar, cadde ve sokaklarında vatandaşlardan talep edilmesine rağmen kasis yapılmaması oldukça düşündürücü.

BAYRAKTEPE MAHRUMİYET BÖLGESİ Mİ?

Ahmet Ersoy Bulvar’ının  Muzaffer Sofuoğlu caddesi ile  kesiştiği  kontrolsüz kavşakta kaza meydana geldi. Kazada 2 kişi ağır olmak üzere yedi kişi yaralandı.

YARALILARIN KALDIRILMASINA POLİS NEZARET ETTİ

Kaza haberinin yetkililere haber verilmesinin ardından kaza mahalline gelen emniyet yetkilileri trafik akışını keserek yaralıların ambulanslara bindirilerek Hendek Devlet Hastanesi aciline götürülmesine nezaret ettiler.

SÜRÜCÜ O.K VE H.K’NIN DURUMU AĞIR

Pır pır tabir edilen araçla seyir halinde bulunan sürücü O.K, bir anda aracın konrolünü kaybederek takla attı. Pırpır römorkunda bulunan H.O,-Y.K,-E.D,-S.T,-M.K, ve M.Ö yaralandı. Yaralılardan sürücü O.K’nin ve H.K’nın durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

TALEBİMİZ YOK SAYILIYOR

Mahalle sakinleri bu tür kazaların sıkı sık yaşandığı kavşağa gerekli kasis yapılması yönünde onlarca talepleri olduğunu ancak bu taleplere cevap verilmediğini iddia ettiler.