Güncel
Giriş Tarihi : 11-12-2020 16:08   Güncelleme : 13-12-2020 16:18

YARATILANI SEVERİZ YARATAN’DAN ÖTÜRÜ

CHP Hendek İlçe teşkilatı, ‘Sosyal Sorumluluk Projesi’ kapsamında, Hendek Belediyesi Hayvan barınağına köpek mamaları yardımını gerçekleştirdiler.

YARATILANI SEVERİZ YARATAN’DAN ÖTÜRÜ

BAYRAKTAR DİKKAT ÇEKİYOR!

 CHP Hendek  İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve ekibinin sergilediği tutum ve davranışlar, ölçülü siyaset ve ilçenin kangren haline gelmiş olan sorunları gündeme taşıyarak farklı bir profil çizmesi gözlerden kaçmıyor.

SORULARIMIZA YANIT VERMESELERDE BİZ DOĞRULARI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Gerek sosyal medya hesabından gerekse yazılı basın üzerinden Hendek Belediye Başkanlığına sorduğu sorulara 21 ay geçmesine rağmen bir yanıt alamayan Bayraktar ve ekibi; “ her şeye rağmen biz doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

600 KÖPEĞE MAMA

Barınakta bulanan 600 tane sokak köpeği için, her birimizin duyarlı olması en büyük arzumuz. Bireysel olarak bunları gerçekleştirmek oldukça güç ama yapılamaz değil.. Hepimiz birleşerek küçücük bütçelerle kuru mamalar alarak barınağa bırakabiliriz.

BU DÜNYADA SADECE BİZ YAŞAMIYORUZ!

Bu güzel dostlarımızı unutmayalım, çünkü barınakta bulunan birçok hayvanımız,bizlerin evimizde bakıp daha sonra sıkılarak sokaklara bıraktığımız köpeklerimiz. Bize düşen kirlettiğimiz bu koca dünyada yalnız bizim yaşamadığımızı unutmamak.

Nihat BAYRAKTAR

CHP Hendek İlçe Başkanı