Güncel
Giriş Tarihi : 09-12-2020 16:15   Güncelleme : 10-12-2020 08:31

BABAOĞLU MU DOĞRU SÖYLÜYOR, PARTİLİ GAZETECİ Mİ?

Bilindiği üzere Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu 29 Kasım Pazar günü saat 14.59’da sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda kendisinin ve ailesinin Covid testlerinin pozitif çıktığını duyurmuş , tedavilerinin Eğitim Araştırma Hastanesinde devam ettiğini açıklamıştı.

BABAOĞLU MU  DOĞRU SÖYLÜYOR, PARTİLİ GAZETECİ Mİ?

Aynı günün akşamı Esra Babaoğlu ve çocuğu doktorların önerisi ile evinegönderilirken, başkan Babaoğlu o geceyi hastanede geçirmişti. Hastalığının üçüncü gününde  Çarşamba günü Hendek Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısına gönderdiği açıklamasında tedaviye evinde devam ettiğini belirterek kamuoyunu bilgilendirmişti.

KRALDAN ÇOK KRALCI OLMAYACAKSINIZ

Bugün ise yaşanan gelişmeleri kaleme alan partili gazetecinin yazdıkları yine kafalarda soru işeretleri oluşturdu. Partili gazeteci haberinde; kovid-19’a yakalanan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve ailesi doktorların tavsiyesi üzerine Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Burada tedavi sürecini tamamlayan Babaoğlu ailesi, koronayı atlattı.Diyerek kamuoyuna duyurdu.

BABAOĞLU EVİMDE PARTİLİ GAZETECİ HASTANEDE DİYOR

Şimdi; Babaoğlu’nun mecliste okunan mesajından anladığımız kadarıyla Turgut Babaoğlu’nun tedavisinin evinde tamamladığı bilgisine ulaşıyoruz.  Partili gazetecinin haberine göre ise Babaoğlu’nun tedavisini evinde değil hastanede tamamladığı şeklinde.  

Şimdi kamuoyu başkan Babaoğlu’na mı yoksa partili gazetecinin yazdığına mı inanancak??? Biz Babaoğlu’nun söylemini dikkate alıyoruz. Geçmiş olsun başkan.