Güncel
Giriş Tarihi : 21-11-2020 10:14   Güncelleme : 23-11-2020 12:27

ULUDERE ISLAH ÇALIŞMASI ERTESİ GÜN NEDEN DURDURULDU?

HANİ ULUDERE İLÇENİN KALBİ İDİ? 5 Ekim tarihinde dere içersinde çalışan iş makinalarının ve bu çalışmalarn başladığını belirten Hendek Belediye başkanının reklama yönelik fotoğrafların çekilmesinden 1 gün sonra, başlayan Uludere ıslah çalışmaları niçin, neden sonlandırıldı?

ULUDERE ISLAH ÇALIŞMASI ERTESİ GÜN NEDEN DURDURULDU?

İLÇEMİZİN REKLAMA DEĞİL HİZMETE İHTİYACI VAR

Kış şartlarının çetin geçtiği, Uludere içersinin bir dereden çok ormanı andırdığı, büyüyen sazlıklar nedeni ile yaşanabilecek aşırı yağışlar sonrasında oluşabilecek sel baskınlarına maruz kalabilecek olan ilçemizin reklama değil hizmete ihtiyacı var.

GÜVEN ORTAMINI SAĞLAMAK SİZİN ELİNİZDE

Tabi bu hizmet kervanınında öncelikle aciliyet bekleyen sorunlar ilk sırayı, önceliği almalı. Bunun akabinden de yapılan hizmetlerin ADİL, EŞİT ve HAKKANİYETLİ  olarak yapılması hem ilçe halkının Hendek Belediyesine karşı oluşan menfi görüşü bertaraf edecek, hem de belediyeye karşı oluşan güvensizlik ortamını sona erdirecektir.   

ÇALIŞMA BAŞLATILDIĞINDA NELER DEMİŞLERDİ?

 Hendek'imizin kalbinden akan Uludere temizleniyor.

Hendek çalışıyor, Hendek güzelleşiyor.

MHP VE AKP TEMSİLCİLERİ NEDEN SESSİZLER? BU MU GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ???

Tüm bu  plansız programsız, adaletsiz ve hakkaniyetsiz yapılan çalışmalara başta MHP temsilcileri olmak üzere, “biz yapılan güzel icraatleri destekleriz, yapılan yanlışları da eleştiririz” diyen Cumhur İttifakının diğer kanadı olan AK Parti temsilcilerinin sessizliğini ,söz dinlemeyen çocuk misali bu tutum ve davranışlara karşı her iki cenahın sessiz kalmasının nedeni nedir???