Siyaset
Giriş Tarihi : 18-11-2020 17:33   Güncelleme : 20-11-2020 13:25

DÜŞMAN DEĞİL,HENDEK SEVDALISIYIZ!!

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, panayır ile ilgili Hendek Belediyesi Basın Müdürlüğünce yapılan açıklamanın hakaret içerdiğini belirterek karşı açıklamada bulundu. Bayraktar, yaptığı basın açıklamasında; KINIYORUZ İlçemizde kurulan panayır ile ilgili İlçe Başkanlığımızca yaptığımız açıklamamıza; Hendek Belediyesi Basın Müdürlüğü tarafından yakışıksız, hakaret içeren talihsiz bir açıklama yapıldı.

DÜŞMAN DEĞİL,HENDEK SEVDALISIYIZ!!

ZAMANLAMA YANLIŞ

Sanırım yaptığımız açıklamayı,anlayamamış olmalılarki, bu ifadeyi kullandılar.Biz yapılan yardımları değil zamanlamasını eleştiriyoruz. Hendek Halkının Belediyesi,Esnafın yanında yer alan bu açıklamamıza maalesef “düşmanlık” ifadesini kullanmış.

BİZ HENDEK SEVDALISIYIZ

Sayın yetkililer,daha öncede belirttiğimiz gibi; eleştiri doğruya götürür, düşmanlığa değil. Biz güzel ilçemizde hiçbir  dönemde ayrıştırıcı bir dil kullanmadık,kullanmayacağız. Bizler Hendek sevdalısıyız. Şunu unutmayalım hiçbirimiz, birbirimizin düşmanı olamayız.Cenazede,düğünde,bayramda her zaman yan yanayız.Böye söylemler bize yakışmaz hele Belediye gibi bir kamu kurumundan gelirse hiç yakışmaz.

ÖNERİLERİMİZ HEP KARŞILIKSIZ KALDI

Hendek CHP İlçe Başkanı ve bir esnaf olarak esnafımızın sorunlarını çok iyi biliyorum.Tabiki bunları her platformda dile getireceğim.Daha önce defaten yazdığımız ve İlçemize katkı sağlayacak Hendek’in sorunları ile ilgili önerilerimize bugüne kadar ne yazıkki cevap vermediniz.

CHP KİMSENİN GÜDÜMÜNDE DEĞİLDİR

Ayrıca İlçemizdeki tüm gazeteci arkadaşlarımızında çok iyi bildiği gibi; CHP Hendek İlçe Başkanlığı olarak tüm basın açıklamalarımız ve yazılarımızı sadece kendimiz yazar ve altına imzamızı atarız.Biz hiç bir dönemde,kimsenin güdümünde olmadık, olmayacağız.

LÜTFEN ÖNERİ VE ELEŞTİRİLERİMİZİ DİKKATE ALIN

Bu ayrıştırıcı söylemlerin bir kez daha yaşanmaması ve bu güzel İlçemizin daha yaşanılabilir olması için,yapılan her öneri ve eleştirinin sizler tarafından dikkate alınması gerekir.

BELEDİYE OLARAK SİZ ÖRNEK OLMALISINIZ

Bir kez daha siz ve tüm siyasilerden ricamız, söylemlerimizde barış dilinin kullanılmasını önemseyelim. Topluma örnek olması gereken kişilerin ağzından çıkan bu hakaret vari sözler, toplumu ayrıştırır,yanlışa götürür.

SAĞ DUYULU OLMAYA DAVET EDİYORUM

Bu anlamda;yapılan her eleştiriyi kendinize yapılmış düşmanca bir tavır olarak görmemenizi bekliyor,herkesi sağduyulu olmaya davet ediyoruz.

 

Nihat BAYRAKTAR

CHP Hendek İlçe Başkanı