Güncel
Giriş Tarihi : 16-11-2020 16:29   Güncelleme : 17-11-2020 10:55

PANAYIR KÜLTÜRÜ KABUL EDİLEMEZ

Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı’dan oda başkanı Demirel’e destek:

PANAYIR KÜLTÜRÜ KABUL EDİLEMEZ

Akıcı; “Tüm dünyayı kasıp kavuran, insanları sevdiklerinden,işinden, aşından eden Pandemi salgını bütün hızı ile devam  ettiği, özellikle küçük esnafımızın bu hastalıktan büyük mağduriyet yaşadığı günümüzde ilçemiz esnafına adeta hançerle vurulmasını kabullenmek asla mümkün değildir.  Siftah dahi  edemeden dükkanını kapayan esnaflarımızın olduğu ilçemizde  (Yöresel Fuar) adı altında panayırvari bir etkinliğin düzenlenmesi bir yana  10 gün açık kalması kabul edilemez.

Başta ilçemiz esnafının bağlı bulunduğu kurum başkanımız sayın Mehmet   Yaşar Demirel’in madde madde sıralayarak, bahsettiği şikayetler, sitemler ve uyarılar yerinde olmuştur. Bu anlamda sayın oda başkanımızın bu söylemlerini destekliyor, esnaflarımız arasında süre gelen sosyal barışa vurulan sosyo kültürel ve ekonomik darbenin ilçemiz esnafı üzerinde bıraktığı ağır iz asla  silinmeyecektir.

İlçemizde böylesi bir etkinliğe böyle bir zamanda ilçe merkezinde açılması yönünde izin veren Belediye Başkanımızı kınıyor, tekrarının yaşanmamasını  arzuluyor ve kınıyoruz.