Güncel
Giriş Tarihi : 12-11-2020 15:01   Güncelleme : 13-11-2020 14:40

İTİRAZIM VAR!

FİRMANIZIN BAYRAĞININ YIRTIK VE SOLGUN OLMASI BENİ İLGİLENDİRMEZ ANCAK, ŞEHİDİMİN SON ÖRTÜSÜ OLAN TÜRK BAYRAĞININ SOLMUŞ VE YIRTIK VAZİYETTE GÖNDERDE DALGALANMASINA İTİRAZIM VAR

İTİRAZIM VAR!

Özellikle 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından resmi kurumların dışında özel sektöre ait  bir çok kurum ve kuruluşların bahçelerinde Türk bayraklarını görüyoruz. Bayrağa olan sevginin bir nişanesi olarak görülen bu davranış biçimi nedense sevgi aşamasında kalmakta saygı aşamasında dikkate alınmamakta.

FİRMA BAYRAĞI İSTER SOLGUN İSTER YIRTIK OLSUN BU SİZİN SORUNUNUZ

Bazı büyük sanayi kuruluşlarının bahçelerindeki gönder direklerinde asılı olan Türk Bayrakları ile birlikte firmaların logolarının bulunduğu bayraklar solmuş ve yırtılmış bir vaziyette dalgalanıyor olmalarını kabullenmek mümkün değil.

Turkuaz, BAYRAĞIMA SAYGI LÜTFEN

Burada izlediğiniz foto ve videonun bir benzerini , yaşananları haberleştirmeden önce firmaların müdürlerine atarak değiştirilmesi talebinde bulunmuştum. Tebrik ediyorum foto ve bilgilendirmeyi gönderdiğimin ertesi günü solgun ve yırtık olan Türk bayrağının değiştirildiğine şahit oldum.

Foto ve videosuna şahit olduğumuz bu fabrika ilçemizde kurulan TURKUAZ firmasının bahçe gönderinde asılı olan bayraktır. Yetkilileri göreve davet ediyoruz.

NOT: Video görüntüsünü Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.