Güncel
Giriş Tarihi : 10-11-2020 10:58   Güncelleme : 10-11-2020 10:58

ÖZLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR

HENDEK’İN SUYUNU İÇTİ HENDEK’DEN AYRILAMADI Aslen Malatya’lı olan ve ilçemiz Hendek Eğitim Fakültesi mezunu Bulut Menteş Eğitim Danışmanlığı adı altında açmış olduğu işyerinde ilk-orta ve lise talebelerine yönelik eğitim danışmanlığı veriyor.

ÖZLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İlçemiz çevreyolu caddesinde açtığı işyerini ziyaret eden işadamı Ali Kemal Sofu ve AK Parti Hendek Belediye Meclisi üyesi  Hamit Canlı genç ve sevecen hocaya hayırlı olsun temennisinde bulundular. Büroyu  ziyaret eden ikili daha sonra bir üst katta bulunan öğrencileride ziyaret ederek başarılar dilediler.

ÖĞRENCİLERİMİZE ÖZGÜVEN AŞILIYOR

Bulut Eğitim Danışmanlığı bürosunu açan  Bulut Menteş; “ Bulut eğitim danışmanlığı, gelecek nesillerin istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmaya, öğrencilerle kurulan temaslarda doğru iletişim kurularak kendi başlarına başarıyı yakalayabildiklerini, kendini ifade edebildiklerini, özgüveni olan bireyler haline getirmek. Genel olarak amacımız, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşma noktasında doğru bir ışık olabilmektedir. “ şekli,nde açıklamada bulundu.

Bulut Eğitim Danışmanlığı Başpınar Mah.Osman Gazi cad.Sok.No: 17 Daire 5’de hizmet veriyor.