Güncel
Giriş Tarihi : 07-11-2020 15:15   Güncelleme : 08-11-2020 14:23

MÜJDE! İNCİ KORONAYI YENDİ

25. dönem Sakarya AKP Milletvekili li İnci, 24 Ekim tarihinde sosyal medya hesabından duyurduğu açıklama ile yaptırdığı Covid-19 testi sonucunun Pozitif çıktığını belirtmesinin ardından SAEH hastanesinde kısa süreli tedavinin ardından durumunda iyileşme görülmesi ile taburcu edilip evinde istirahate çekilmişti.

MÜJDE! İNCİ KORONAYI YENDİ

Aradan 3 gün geçtikten sonra ev istirahatinde iken Covid-19 septomlarında artış  görülmesi üzerine Özel  Kocaeli Acıbadem  hastanesinde gidip yapılan tetkiklerin ardından tekrardan hastanede gözetim altına alınmıştı.

15 GÜN KARANTİNA SONA ERDİ

15 günlük karantina sürecini gözetim altında tamamlayan İnci, bu sabah tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu ve evine döndü. Başkanımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletirken çağın vebası olarak görülen Covid19 hastalığına yakalanan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun temennilerimizi yenilerken hastalığı atlatamayıp hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet diliyoruz.  

TEST NEGATİF

Milletvekili İnci, her ne kadar hastalığı yenmiş yapılan son testlerde  negatif çıkmış olsa da tedbir amaçlı bir süre evinde istirahat edecek.